Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Haveromnak van bontatlan zöld...

Stabilo007 kérdése:

Haveromnak van bontatlan zöld jumboja,8.8 kilós. Úgy volt hogy megveszem, de nem tudom még mert olvasok jó, és rossz véleményeket róla. Hatása mekkora lenne kb?

Figyelt kérdés
Vélemény hogy mit csináljak? Vagy esetleg valami hasonlót vagy tömegnövelőt tudnátok ajánlani ami jobb?

2012. dec. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 Dogmatix91 ***** válasza:
csak akkor vedd meg ha nagyon nehezen hízol különben zsírosodni fogsz tőle. Valószínű amúgy is jön fel egy kis zsír, de nem mindegy mennyi. Én elég jól fejlődtem tőle, de azért mellette kell normálisan kajálni! Ha nehezen hízol és jó árban adja akkor vedd meg nyugodtan, a 8.8kg elég sokáig elég lesz. Az íze nem vészes, de azért nem is mennyei. Egyedüli hátrány talán az, hogy kicsit sok benne a cukor. Dehát "olcsó" tömegnövelő. Nem lehet tele vitargoval.
2012. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy hízok, de ha rendesen eddzek mellette akkor nem zsirosodnék igaz? Normálisan kajálnék, úgy mint eddig. 8.8as, napi kétszer szedném és 20ér adja.:) Szóval vegyem meg?
2012. dec. 8. 19:08
 3/66 anonim ***** válasza:
Itt meg egy profi tömegnövelőt ami 18.900FT, most 2.000Ft-tal olcsóbban dobálják. [link]
2012. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
és ez jobb?
2012. dec. 8. 19:24
 5/66 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

Az egy cukorkupac. Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..


De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, supercarb fast-ot, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.

2012. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
Mármint a zöld Jumbo-ra értettem, hogy cukorkupac! :)
2012. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 Dogmatix91 ***** válasza:

Hát ez amit linkeltél most elite sport nutrition vagy hi tec nutrition? :S egyikről sem hallottam. Hi-Tec Nutritionnak hívták anno a Peaket, de kétlem, hogy bármi köze lenne hozzá :S

Tény, hogy elég sok cukor van a zöld Jumboban, de van azért ott más is, de ez nem túl kedvezményes ár :D Egyébként, ha nem tudod mennyire vagy hízékony akkor ne vedd meg, mert könnyen zsírkupaccá dagaszt, hiába edzel mellette. Jumbo Profot és a Volumasst én is ajánlom, a többit nem próbáltam, bár a BSN termékeket nagyon dicsérik. Sima fehérjét azért nem ajánlom, mert tömegeléshez szerintem nem a legjobb. Én jobban szeretem a komplexebb termékeket (megvannak az előnyei és a hátrányai is), de ez is egyéni vélemény. Azért én megbizonyosodnék róla, hogy az az étrend legalább részben rendben van e, mert ha ott elbukott a dolog, akkor majdnem, hogy pénzkidobás minden táplálékkiegészítő.

2012. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:

Hát ez amit linkeltél most elite sport nutrition vagy hi tec nutrition? :S egyikről sem hallottam. Hi-Tec Nutritionnak hívták anno a Peaket, de kétlem, hogy bármi köze lenne hozzá :S



Sajnos el ell szomorítsalak, mert óriási tudatlanságban vagy. Kételkedésedet a HiTec Nutritionról még a magyarországi Peak forgalmazója is "elhessegeti", ha leszel olyan bátor és e-mailben megkérdezed mi a véleménye a HiTec-ről. Mivel a HiTec, a Peak régi elődje volt.

2012. dec. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:

nem próbáltam, bár a BSN termékeket nagyon dicsérik.



No ez is egy érdekes vélemény?!?! Nézzük már meg a Syntha6 hány %-os protein??? 50%!

[link]

Benne a jó öreg polidextróz, ami egy élelmiszeriparban térfogatnövelő adalékanyag. Nézz meg pár pékárút, előszeretettel használják.

2012. dec. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!