Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szteroid a Bőröndben? (nem...

Szteroid a Bőröndben? (nem kézi poggyász)

Figyelt kérdés

külföldre szeretnék magammal vinni kis mennyiségü koxot (1 kúrára elegendőt, a bőröndben, repcsin).

Ez lehetséges?



2012. dec. 10. 00:13
 1/6 Takumi ***** válasza:
Szemes vagy szuris? Szemeset egyszerűbb.
2012. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szurist, de szuri nélkül (csak ampulla).
2012. dec. 10. 00:22
 3/6 Takumi ***** válasza:
Biztos megoldható, Görögországból meg Ausztráliából is szoktak hozni. De ha nem muszáj sztem ne próbáld meg.
2012. dec. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát ja. Ha rizikós, akkor inkább kint próbálok szerválni.

Elég gáz lenne ha ezért megállítanának.

2012. dec. 10. 00:31
 5/6 JayC ***** válasza:

könnyen lehet h elkapnak. egyiptomba voltam kint, haveromnak hoztam haza pár ampullát, és észrevették, pedig ott gyógyszertárba is lehet kapni "legálisan", de kivinni mégse engedik. szerencsére átengedtek, mert azt mondtam, hogy vitamin. országba bevinni se egyszerű, mert simán lehet, hogy érkezésnél is átnézik a cuccokat.


de ennek ellenére egyértelműen meg lehet csinálni, hisz virágzik a csempészet, több magyar sráccal is találkoztam kint akik nagy tételbe hoztak haza cuccot, mert kint töredéke mint itthon, és minőség is jobb.

2012. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na és a Zitazoniummal mi a helyzet?

Azt se vihetem?

2012. dec. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!