Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kondizással, vagy a fegyence...

A kondizással, vagy a fegyencedzéssel lehet elérni nagyobb eredményt?

Figyelt kérdés
Tömegnövelésre-izomméret növelésre gondolok

2012. dec. 16. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a súlyzós edzéssel.
2012. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kondizással izmot pakolsz magadra, fegyenccel meg relatív erőt és állóképességet, bár izmot is csak lassabban
2012. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kondi. A fegyencedzéssel is lehet eredmény, de korántsem lesznek nagy izmaid, inkább az állóképességet növeli. Ha izmos testet akarsz, akkor tömegnövelő étrend, és súlyzós edzés kell.
2012. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egyik sem növeli az állóképességet.

állóképességileg max a nagy súllyal végzett guggolás alatt megy fel a pulzus 180-200ra,de ott is csak percekre.

2012. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem meg ha valaki ugy csinálja a salyát testsulyos ( esetleg plusz sulyt rak magára) gyakorlatokat hofy max 8-10et tud meg csinálni belőle akkor igenis azis ugyanúgy növel izmot. Félre ne értsetek nem vagyok fegyences de azért a Bar Brothers-böl lazar novoic elég durva izomzatot pakolt magára fegyenccel
2012. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az durva izom. lol.:)

Szerinted akkor Cutler, Heat miért nem bohóckodik fekvőtámasszal. Biztos azzal is lenne 130 kiló nettó izom ugye??

Az volt a kérdés, hogy NAGYOBB izmot mivel lehet elérni, nem azt írtuk, hogy nem lehet izmosodni fegyenccel, de azért van különbség bakker!

2012. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Takumi ***** válasza:
Kondizással ez egyértelmű. Lazar Novoic izomzatában semmi rendkívüli nincs. Levan pucolva meg pár éve nyilván edz. Ennyi.
2012. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, bocsi rossz szót használtam nem ugy durva de azért nem is rossz, ha a karjàra gyurna teremben szerintem fitness modell pl simàn lehetne
2012. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen de itt nagy izomról van szó.:)
2012. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!