Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Comberősítő/vádli kímélő...

Comberősítő/vádli kímélő gyakorlat?

Figyelt kérdés
Elértem az "álomsúlyt"(95-> 60,172cm,nincsen fogyási csík és lógó bőr)!Most feszesedni és izmosodni szeretnék viszont a vádlim alapjáraton vastagabb (a bokámmal együtt).Páran nem fogják érteni az összefüggést de attól még a kérdésem nem buta :) L/18

2012. dec. 22. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nem igazán lehet megoldani a vádli (lábszár) kikapcsolását a combgyakorlatokból. mindenképp összehúzódnak az izmai a stabilizáláshoz. guggolásoknál pl. a soleus izom (gázlóizom) és a tibialis anterior (elülső sípcsonti izom), míg a térdhajlító gyakorlatoknál a hajlító funkció miatt a gastrocnemius (ez a vádli).

persze ha a combod erősíted a lábszár kevésbé fejlődik, mintha a vádlira is edzenél külön.

de itt nagy csodákra ne számítsd, főleg ha vastag a bokád.


p.s. én személy szerint szeretem, ha egy lánynak izmosabb a vádlija. formázhatod futással, magas ismétlésszámú gyakorlatokkal.

2012. dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratuálok a fogyásodhoz, és nagyon jó, hogy folytatni akarod a fejlődést. Szerintem az erős vádli szép a lányoknál, kivéve amikor a vádli belső fele kicsúcsosodik, olyan igazán hegyesre. Igazából a megoldás az, ha nem végzel külön gyakorlatokat vádlira, hogy arányokon javíts. Minden lábgyakorlat hasonló, kimondottan nem megy egyik se vádlira, annyira, hogy csak attol továbbnőljön. Szerintem mehet bármijen gyakorlat, nehogy ezért visszafogd magad.
2012. dec. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,megy a zöld kéz :)
2012. dec. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!