Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » GHRP-6 segítségemre lehet a...

GHRP-6 segítségemre lehet a növekedéseben,?

Figyelt kérdés

17 múltam, de elég alacsonynak érzem magam és mivel konizok mindemellett arra gonoltam kipróbálom ez. (x-ray megállapította hogy még nem zárodtak be az epifizis. fugáim )

innen szándékozok rendelni : [link]


tapasztaltabb emberek véleményét várom, milyen veszélyei vannak? jó helyről rendelném?


előre is köszönöm



2012. dec. 27. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

növekedési hormon??????te normálsi vagy????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

szerinted mi ez a cucc te mit gondolsz miez?

2012. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szteroidok mellékhatásai

heresorvadás, nőies mellképződés, magas vérnyomás, megnövekedett rizikó szív-, (agyvérzés rizikója), és érrendszeri betegségekre (artériák elmeszedése), pattanásodás, személyiségváltozás és májkárosodás. Agyalapi, ivar, hasnyál, és pajzsmirigy-eknél visszaállíthatatlan fejlődési rendellenességek. Fitalakorban akár véglegesen felborult hormonháztartás. Fiatalon akár nyomorék és béna is lehetsz.

2012. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó azért túlzásokba se essünk.A növi meg még durvább mint ezek az átlagszteroidok
2012. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

GHRP-6 egy viszonylag új dolog az európai fekete piacon,

ez egy kísérleti molekula még így hosszú távú használatának következményei nem ismertek.

Ami biztos,más lesz mint a klasszikus szteroidokra jellemzők.


segíthet a magasságbeli növekedésben bár én a helyedben elgondolkodnék rajta hogy valami megéri e ez nekem!!


A hely ahonnan rendelsz egy szteroid webshop, ahonnan még klasszikus szterodiot sem rendelnék amit már hosszú évek óta ismerek, az ilyen webshopok termékeinek 80%-a olcsó hamisítvány

2012. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2012. dec. 27. 17:08
 6/7 A kérdező kommentje:
better?
2012. dec. 27. 17:09
 7/7 anonim válasza:
Verd ki a fejedből hogy ettől magasabb leszel vagy megnő a farkad!
2013. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!