Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alakformálás! érdekelne a ti...

Alakformálás! érdekelne a ti véleményetek is hogy szerintetek eltudnám-e érni azt a célt amit akarok?

Figyelt kérdés

15 éves 175 cm magas vagyok, ez az én testalkatom [link]

és ilyen szeretnék lenni [link]

pontosabban modell alkatot, mert voltunk egy modell ügyynökségnél (face model management) és mondták hogy ha olyan 6 centit faragnék magambol akkor mehetek.

nos akit belinkeltem a 2. képen az ő mérete 34es, nekem 38as néha 36ost hordok tehát szerintem a 34est eltudom érni mivel ha súlyfelesleggel vagyok 38as akkor anélkül lehetnék 34 is, de azzal tisztában vagyok hogy a csípőm széles szóval csak remélni tudom hogy onnan letudok adni 5 centit. elkezdtem diétázni és persze mellé comb-fenéké-has gyakorlatokat is végzek és heti 1-2x kocogok! mit gondoltok erről?



2013. jan. 5. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban nézel ki, mint amit el akarsz érni, de diétával és heti 3-4 aerob edzéssel simán lefogyhatsz pár kilót, ha ennyire fontos a modell alkat.
2013. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is, a cél az már a nem vonzó kategória, aki ilyenné akar fogyasztani, jól pofán kéne vágni. Az utolsó pár kiló mindig a legnehezebb, és mivel így is vékony vagy, szerintem elég kínszenvedés lenne anorexxé soványodni, és meg is tartani. ha meg a csontod miatt olyan széles a csípőd, akkor már most bukta, mégse smirglipapírral kéne vakarászni.


Amúgy szerinted nekünk, férfiaknak, van bármi gőzünk arról, hogy mi az a "38as" meg "34"es? :D maximum ha karkerületről van szó :D

2013. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem is te vagy a jobb.

annyi,hogy a vállaidat kerekíteném és kellene némi izom a vádlira is.

és utána csökkenthetnéd a testzsírt 5-7%al.

[link]

2013. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

meg persze ilyen "diétával" nem fog menni:)-

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__38..

így pont az ellentétét éred el.

elvész a forma és marad a zsír.

2013. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig válaszoltunk: szálkásító diéta kell és minimum 3-4 aerob edzés.

Mit kellene még írni? :)

2013. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben mert igazából foggalmam sincs milyen a szálkásító diéta...:S
2013. jan. 6. 11:12
 8/10 anonim ***** válasza:

oks, de akkor ezt kell kérdezni, nem ledegradálni a sporthoz író embereket, hogy itt mi nem segítünk.:)

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]


Ha nincs súlyzós edzés, akkor leviheted a fehérjét is kb 2g x testtömegkg-ra.

2013. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :) éssnem arra gondoltam hogy nem segitetek, csak össz vissz 2 választ kaptam a tegnapi nap folyamán ezért raktam ki a másik oldalra is :))
2013. jan. 6. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2013. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!