Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy nagyobb leállás után,...

Egy nagyobb leállás után, hogyan kezdenéd újra a mozgást/sportolást? Milyen gyakorlatokkal konkrétan? Hogyan?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve leálltam az intenzív edzéssel és most semmit sem sportolok, de vissza szeretnék újra lendülni, ebben kérném segítségetek!

#személyi edzés #vagy otthoni edzésterv?
2013. jan. 25. 05:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen sportról van szó? Természetesen fokozatosan kell kezdeni. Ha súlyzós edzés, akkor 1 hónap átmozgató 3 napos teljes testes legyen. Ha futás, akkor ott is először kisebb táv.
2013. jan. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+séta kocogás és sprint keveréke is jól jöhet...
2013. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak akármilyen sportról van szó mindent csak fokozatosan mert ha megerölteted magad többet ártasz mint amenyi hasznod lenne.
2013. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából küzdő sportoltam előtte és táncoltam, de a rendes tesi órát is el kellett hagynom. Konkrétan hogyan kezdhetném újra? Mit ajánlotok? Megéri felkeresni egy személyi edzőt ez ügybe?
2013. jan. 28. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Kocogáshoz, bicajhoz nem kell edző csak legyen fokozatos a terhelés. Súlyzós edzésnél sem muszáj szeméyi edző, találsz jó terveket és étrendet is, de persze nem hátrány párszor megfizetni egy személyi edzőt, ha van rá lóvé.
2013. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!