Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellre, bicepszre, tricepszre...

Mellre, bicepszre, tricepszre sok a heti két edzés? (Hétfő és péntek)

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 16:33
 1/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Én heti háromszor megyek konditerembe, és (legalábbis Én) többször is mennék ha tehetném, csak az időm nem adja.
2013. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az ok hogy heti háromszor mész de minden alkalommal edzessz is az adott izmokra?? mert heti 3 ugyanarra szerintem már sok...
2013. jan. 26. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha intenzíven csinálod akkor elég a heti 1! (De akkor az legyen tényleg kemény edzés)!!!
2013. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljes testes edzésnél heti 3-szor van minden izomcsoport, ilyenkor csak 1-1 gyakorlat minden izomcsoportra. Lehet heti kétszer is edzeni, de akkor elég 2 gyakorlat izomcsoportonként. Naturálban haladóként viszont elég heti egyszer edzeni egy izomcsoportot, de ilyenkor 3-4 gyakorlat megy egy izomcsoportra.Tehát lehet edzeni kétszer, de akkor nem sok gyakorlattal, mert nem tudsz regenerálódni.

Kb ez a módszer:

kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]

2013. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha már 5 és fél hónapja edzek akkor már válthatok 3 napos osztottra?
2013. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán, négy naposra is.:)
2013. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Akkor mondjuk igy hogy:hétfő-mell,tricepsz szerda-hát,bicepsz péntek-láb,váll.

és valahova még belehetni tenni egy has,alkar napot csak hova kellenne? mondjuk szombat??

2013. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, hanem be kell tenni bármelyik edzés napra, ahol több energia marad. De persze mehet szombatra is egy has edzés.
2013. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!