Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem rég kezdtem el Edzeni! A...

Wilcoxa kérdése:

Nem rég kezdtem el Edzeni! A célom 75kg most vagyok 55kg! ki mit ajánlana? Mit szedjek? Mennyit? Hogy? és tömegeléshez mia legjobb edzésterv? Ha lehet csak olyanok írjanak akik már régen testépítésel foglalkoznak!

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is:  [link]


Itt meg egy kis terv: 

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig:  

[link]

 

  

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést:  

[link]

 

  

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal.  

[link]

 

  

[link]

 

 

2013. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. jan. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!