Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így rendben lenne? Jönne...

Ez így rendben lenne? Jönne tömeg? (testépítők)

Figyelt kérdés

Sziasztok.!

Már 2 hónapja járok kondiba de tömeg nem igazán akar fel jönni viszont erőben jobban teljesítek. De nőni szeretnék ezért azon gondolkoztam hogy van Kreatin-monohidrátom és 120db CreaTOR és 1kg BioTech HyperMass fehérjém.Olvastam hogy erőben és tömegben is dob a Brutal Anadrol..Ezért azon gondolkoztam hogy lehet kipróbálom Anadrol+Fehérje+Monohidrát.. Véleményetek szerint ezzel már jönne fel némi izom ? Tudom hogy ez sok cucc de mivel alig jön fel az izom nagyon elveszi a kedvem..Mikor lejárok kondiba és semmi fejlődés csak erőben.. Vagy ha valakinek van valami ötlete szívesen meghallgatom.! Ja és a kaja rendbe van.!!



2013. febr. 2. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

figyelj, ha fiatalon 2hónapja!!! edzel és azt mondod h a kaja rendben és nem fejlődsz, akkor vmi baj van, vagy a kaja rossz v az edzés kismamáknak való bohockodás.

Ilyenkor van az ember a leganabolikusabb időszakban semmit sem kell szedni, a kilóknak meg csak jönni kéne folyamatosan.

Nekem első 3 évben 35 kiló jött fel, és akkor még nem ismertük ám a fehérjét meg hasonlókat....utána lassult a gyarapodás.És én is fiatal voltam akkor mikor kezdtem, vmit tehát rosszul csinálsz de nagyon.

2013. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha rendben lenne a kajád, akkor eddig is fejlődtél volna.

Megvolt tuti a 2-2,5g x ttkg fehérje és az 5-6g x ttkg ch?


Ha jó étrend mellé megy edzés után tömegnövelő, kreatin, akkor fogsz fejlődni. De sima étrenddel is kellett volna.

A creator nem sokat ér, túlárazott nulla hatóanyagtartalmú kapszulás sz@r, de ha már megvan, akkor használd el, de menjen mellé pluszban még monohidrát.

A brutal blade egy teszto optimalizáló, fiatal korban nem sokat ér, mivel most is maxon van a teszto termelésed, de kipróbálhatod.

2013. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
brutal anadrol fölösleges,mert az ember teszto szintje 26-28 éves koráig a legmagasabb szinten termelődik.Inkább azon a pénzen vegyél gyors ch-t ,amit majd edzés után beleteszel a proteinbe ! :)
2013. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egész biztos nincs rendben a kajád. Számold ki, hogy megvan-e az a mennyiség amit Montez írt.
2013. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Türelmetlen vagy 2 hónap után minek még ennyi tápkieg ?

Ha már ennyi mindennel kezdesz akkor mi lesz egy kicsit huzamosabb idő után ?

A fehérje meg a kreatin nem is nagy baj de inkább majd akkor kezd el amikor kicsit jártasabb leszel az edzésbe és az étkezésbe mert megfelelő kaja és edzés nélkül szedhetsz akármit....

De legalább nem voltál akkora marha mint a legtöbb türelmetlen kis ... hogy egyből kokszolni akartak vagy csak nem tudod honnan szerezd be vagy nem ismersz semmiféle terméket... Lényegtelen inkább tápkieg mint koksz!!!!

2013. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!