Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatinok közül a KREATOR...

A kreatinok közül a KREATOR jo kreatin készitménynek számit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 21:07
1 2 3 4 5
 1/44 JayC ***** válasza:
egyszerűen nem értem, h miért mindenki a kreatorra cuppan rá, ez az egyik legrosszabb ár/érték arányú cucc, röhejes az egész...
2013. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
ha nem tünt volna fel nem cuppantam rá hanem egyszerüen megkérdeztem hogy jo-e . ennyi az egész.
2013. febr. 2. 21:22
 3/44 anonim ***** válasza:
Ezt próbáld ki, elég odabaszós: [link]
2013. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Budo nak annyit hogy ez tnyleg olyan jo amilyennek leirták??? mert a kreatorrol is hasonlo jokat olvastam és mint látod az első hozzászolo egyből nekemált!
2013. febr. 2. 21:32
 5/44 anonim ***** válasza:
Igen, énis ezt nyomam, persze megfelelő fehérjedús étrend mellett.. Tudod, 70% kaja 30% edzés+ kiegek. A Biotechről meg a Scitecről csak annyit, hogy rakás szar termékeik vannak és annyiért már simán veszel egy Carnivort vagy egy Gold Standardot amennyiért ők árulják a rakás szar fehérjéket. Szóval inkább nézz utána az Opium Nutritionnak, MuscleMeds-nek, Nutrendnek, Muscletechnek esetleg Twinlabnak ezek értelmes márkák, ezek közül válogass, a többire basszál rá
2013. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
értem kössz a válaszodat!!! amugy te miota foglalkozol testépitéssel meg a táp.kieg. -kell?
2013. febr. 2. 23:15
 7/44 anonim ***** válasza:
3 éve edzek, de még csak 17 vagyok:) azóta kb 25-30 kiló tiszta izomtömeget szedtem fel, hidd el rendesen utánanéztem ezeknek a dolgoknak, nem csak úgy a levegőbe írtam:D Keményen eddz, minél jobban fáj annál jobb. Figyelj oda a negatív szakaszokra is, pl bicepsznél lassan engedd le a sújt, ne engedd, hogy magától lemenjen.stb
2013. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Ja, és a legfontosabb: kaja nélkül hiába szedsz akármilyen kiegészítőt, csak ablakon kidobott pénz az egész. Egyél minden nap rendesen, ne csald el, az étrend a legfontosabb!
2013. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 dirtboy ***** válasza:

/3 éve edzek, de még csak 17 vagyok:) azóta kb 25-30 kiló tiszta izomtömeget szedtem fel/


ki fogja ezt neked elhinni?

képet raknál fel?


kérdező,a kreator egy fos,egy átverés.

az első azért írta a rácuppanást mert itt a gyakorin viszonylag sok kreatoros kérdés volt már.


te micronizált kreatin monót vegyél és azzal csinálj egy jó kúrát.

pl stillmass kreatin monohidrát jó lesz.


kérésre és testsúly megadással le írhatom azt is hogy hogy szedd ha netán nem tudnád.

2013. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

A creator a létező legnagyobb átverés a kreatincuccok közül. Semmit nem érő, gazdaságtalan, nullahatóanyagtartalmú, kapszulás sz@r!


Te meg Budo ne kamuzzál már, hogy 3 év alatt 30 kg netto izmot összeszedtél, mert itt azért nemcsak 14 évesek vannak ,akik mindent beszOpnak.

Dobj már képet légyszi.

2013. febr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!