Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők edzés utánra Jumbo...

Testépítők edzés utánra Jumbo Prof vagy fehérje+dextróz inkább?

Figyelt kérdés
a Jumbo Prof-hoz szinte fél árban jutok hozzá de ugyan így a fehérjéhez is! ti melyiket javasoljátok inkább? a Prof-nem olyan cukros szar mint a másik(a zöld Jumbo) de valamennyi zab van benne ami nem a legjobb edzés után, viszont szerintem nem olyan sok hogy vészes legyen.Mi a véleményetek?
2013. febr. 3. 14:52
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
ha a fehérje is féláron meg van akkor inkább fehérje és vitargo.
2013. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így van, ha olcsón tudod venni a proteint is, akkor az legyen.
2013. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem igen az is olcsóbb lenne:) csak ugye a jumbo prof komplexebb több minden van benne a 100whey-protein prof-ból napi 2 adaggal vinnék be kb 45g fehérjét+a dextróz ilyen szempontból is a jumbo jobb nem akarom "védeni"csak írtam:) ti miért választanátok a fehérje-dextróz kombót? érvek ellenérvek ezekre vagyok kíváncsi:)
2013. febr. 3. 15:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor lenne a legjobb, ha mindkettő lenne. Mivel edzés utánra mehetne a jumbo, reggel pedig protein + zabpehely, mert akkor nem kell gyors ch, és a jumbo-ban azért az is van. Persze sokan nyomják reggel is a tömegnövelőt, de én nem ajánlom, felesleges a vércukrot magasan tartani az edzés utáni időponton kívül.


Így ha kell választani, akkor én a proteinre voksolok, mert akkor én tudom meghatározni, hogy mikor mit tegyek mellé és mennyit.

2013. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én is főleg edzés után iszom a jumbot főleg mert kb 1óra míg edzés után hazaérek és addig sem vagyok "üres"gyomorral! :)
2013. febr. 3. 15:24
 6/12 A kérdező kommentje:
de pl kép: ha valaki szteroidot tol, akkor jobb a fehérje mert a tömegnövelő hozhat fel zsírt is vagy teljesen mindegy koksz mellé is mehet?(persze egy nem agyon cukrozott szar) nem akarok koszolni nem azért kérdem! csupán ezt hoztam fel ellenérvnek a fehérjével szemben
2013. febr. 3. 15:25
 7/12 dirtboy ***** válasza:

zsír nem csak tömegnövelőtől megy fel


az arányok miatt választanám a protein és gyors ch kombót,plusz ha más időszakban is kell protein akkor tudsz inni csak protein.

ha tömegnövelőd van akkor nem tudsz csak protein inni más időszakban mert ahhoz ki kéne szedni belőle a ch-t ami ugyebár nem fog menni.

2013. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Leírtuk az érveket, nincs mit ragozni, tömegnövelő CSAK edzés után jó szerintünk. Ha akkor megy akkor okés.

Máskor meg protein kell összetett ch-val. Koxhoz is menni kell a fehérjének, sőt általában olyankor akár 4g x ttkgra is emelik, ami ugye megint nem jó ha tömegnövelővel van benyomva, hiszen akkor egy raklap ch is megy mellé!

2013. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ebben igazad van!reggelente menne power protein egy kis zabbal edzés után pedig jumbo prof régebben így ittam remélem nem csináltam rosszul de mostanság a reggeli protein kiesik de ha minden jól megy jövőhéten lesz egy kis +pénzem és beruházok a power protein-re megint reggel és este szerintem nem rossz ez sem
2013. febr. 3. 15:48
 10/12 anonim ***** válasza:
A power proteint azt nagyon nem ajánlom, az egy szójakupac. A fele a biológiai értéke a tejsavóproteinhez képest, + tele van ösztrogénhormonokkal, allergén anyagokkal, sz@r íz, fOs állag.:)
2013. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!