Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itt van megörökítve a fél...

Itt van megörökítve a fél éves testformálásom eredménye, mi a véleményetek? Hogy folytassam? 17/F

Figyelt kérdés

Szorgos munka eredménye meghozta a gyümölcsét és mondhatom, hogy kezd olyan alakom lenni, amit elképzeltem magamnak. Rengeteg segítséget kaptam itt a gyakorikerdeseken testmozgás és táplálkozás téren. Akit kiemelnék az Montez és acm1899, rengeteget segítettek, a táplálkozásom teljesen megváltozott a helyes útra tértem. Azoknak is köszönöm, akiktől végig kaptam a kitartó, biztató szavakat.



A változásról való kép: [link]



(mondanom sem kell, de az első kép a legfrissebb és a másik kettő pedig 2012. november 13-án készült.


Blogom is volt, de a gmail fiókom tiltásával (amit a mai napig nem értem miért tiltottak) együtt az is kukába lett.


OKÉ, van még rajtam zsír, de azt meghagyom a tömegnövelő életmódomba. Nem félek attól, hogy a tömegnövelés alatt szednék fel fölösleges zsírréteget, mert annyi kalóriát fogok elégetni, hogy nem fogom hagyni a testemnek, hogy kezdjen elzsírosodni. Napi 500gr szénhidrátot és 180gr fehérjét fogok bevinni, ezt egy ismerősöm ajánlotta. A jelenlegi testsúlyom 76kg. Novemberben 83-84 körül mozogtam.


A célom az, hogy felszedek jó pár kiló izmot. A cél 90kg!


Nem tudom, hogy szedjek-e tömegnövelőket, sokan mellette vannak, de még többen ellene. Ha szednék, akkor milyen típust ajánlanátok? Mi az, amelyik bevállt nektek és télleg nyugodt szívvel ajánlanátok másoknak is?


A tömegnövelésem alatt BioTech Nutrion fehérje fog menni és ez mellé keresek még egy kiegészítőt.


Télleg mégegyszer köszönöm azoknak, akik bíztattak és kitartottak mellettem!


A végső összehasonlítás egy videó lesz, amit körülbelül egy év múlva fogok elkészíteni. Októberig tömegelek és onnantól újra szálkásítás fog menni, vagy hogy ajánlanátok?


Várom a válaszokat, véleményeket, hozzászólásoat! :)



2013. febr. 3. 16:19
1 2
 1/11 brave55 válasza:
0%
Leérettségizel,főiskola, lesz majd egy kényelmes munkád, majd minden időd elveszi a munka a barátnő, később feleség majd gyerekek és ugyanolyan zsíros kis malacka leszel:P Különben én is fél éve edzek és elég komoly változáson mentem át szóval tudom milyen érzések kavarognak benned, most úgy érzed király vagy meg minden :) Am ügyes vagy, de bárki megtudja ezt csinálni kis akaraterővel, igaz nem kell 100% diétázni, de nem árt ha nem eszel össze vissza minden malacságot, jó ehetsz csokit meg ilyesmit mert senki nem bírja ki , hogy nm "bűnözzön" aki aztmondja , hogy kőkeményen diéta, semmi csoki ilyesmi az hazudik.. :)
2013. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mehet a tömegelés. Edzés után vagy tömegnövelő (mely minimum 30% fehérjetartalmú legyen) vagy protein+ 50g dextróz menjen.

Reggel pedig protein+zabpehely. Kell még multivitamin is.

2013. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugyan... nem tudom, hogy ezt honnan veszed, de ez egy ökörség, amit leírtál.. rengeteg embernek akaratereje sincs elkezdeni, de nekem volt célom, ami felé jó úton haladok.. csak az "bűnöz", aki nem gondolja komolyan az egészet, én komolyan gondoltam és látszik az eredménye is, legalábbis remélem látszik.. ;)
2013. febr. 3. 16:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, a dextrózt beszerzem a jövő héten, de ha jól tudom a szőlőcukorban is van. Ha pl édességvágyam van a proteinturmixot lehet akár szőlőcukorral is helyettesíteni? Nincs benne annyi fölösleges cukor?
2013. febr. 3. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy látszik. Én 42 vagyok, de még így is tartok egy formát.:)
2013. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy!Sokan a helyedben gépeltek,tv-t néztek,cigiztek,alkoholizáltak,drog/ fű .......de te inkább SOKKAL hasznosabbat csináltál ! :)
2013. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szőlőcukor az a dextróz, de ne ilyen tablettásat vegyél, hanem dextróz port. A tejsavó proteint meg nem lehet semmivel se helyettesíteni :) dextrózzal főleg nem.
2013. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Így van, a dextróz, az maga a szőlőcukor és mindig kell mellé protein is. Tehát edzés után:protein + dextróz.

Máskor nem kell cukor, CSAK edzés után!

2013. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 poiu ***** válasza:
Jól nézel ki, sokat fogytál. Itt az ideje izmosodni. Szerintem ideje utánanézned, vagy kérdezned, hogy mi az út az izomhoz.
2013. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratula!

Nekem kétszer akkora hasam van, mint amilyen neked volt, akkor nekem 1 teljes évig kell szenvednem, hogy lemenjen? :/

2013. febr. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!