Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi értelme kondiba járni,...

Mi értelme kondiba járni, minthogy csavarogni/szórakozni. Vagy ez egy bennetek felépített rendszer? Ebben mi az örömötök?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 15:45
 1/7 dirtboy ***** válasza:
79%
leírhatatlan,ezt valószínű te sosem fogod megérteni
2013. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ez vagy-vagy kérdés, akkor már régen rossz. KELL társaságban is lenni, de ez még nem zárja ki azt, hogy egészségesen élj és mellette edzeni járj. Nekem nem kell ahhoz seggrészegre inni magam és/vagy beszíni, hogy jól tudjam magam érezni a barátaimmal.

Az edzés megint más lapra tartozik. Jó látni, ahogy alakul, változik a testem, újabb és újabb célokat tűzhetek ki magam elé a teremben a használt súlyok tekintetében, illetve méretekben is, hogy mekkora szeretnék lenni, stb...akinél ez nincs meg vagy nem érti, azt egész egyszerűen nem motiválják ilyen célok, illetve elégedett azzal, ahogyan kinéz. De elég egyszer belekóstolni, hogy milyen érzés súlyokat megmozgatni, kifacsarni a testedből az utolsó csepp erőt is és fáradtan de boldogan hazamenni, hogy ma is tettem valamit azért, hogy jobban nézzek ki.

2013. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*beszívni
2013. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
te már írtál ma ide hasonló témájú negatív kérdést a gyúrásról.Mi van vmi bajod van az ilyen emberekkel???talán egy kis irígykedés mert neked vmiért nem sikerül??esetleg a volt csajodat egy gyúrós pasi nyúlta le?
2013. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valaki ebben leli az örömét valaki abban. És kurv.ra senki nem mondhatja meg, hogy te igenis járj edzeni vagy b.ssz be naponta. Én edzek. Mert ez jó kikapcsolódás és semmivel nem kell törôdnöd. Csak te vagy és vas. Ilyenkor le van sz.rva hogy milyen ronda/csóró/kövér/sovány/meleg stb. És új emberként jössz ki. Ha nem edzel akkor nyugodtan kipróbálhatod. Ártani nem árt.
2013. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Én ugyan nem kondiba járok, de én is edzésre járok szórakozni. Ebben van az örömöm. (Meg a barátaim.)
2013. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

aztán már miért zárná ki egyik a másikat?

délután,kora este elmész edzeni-bármit-este,éjszaka meg mész nőkre vadászni.

2013. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!