Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Real Madrid, Barca, Chelsea!...

Real Madrid, Barca, Chelsea! Mit gondoltok, hétvégén kikaphatnak?!

Figyelt kérdés
Azon gondolkozok hogy megrakom egy szelóra a Realt (1,29), Barcát (1,08) és a Chelseat (1,3) tippmixen. eredő odds: 1,81 Mind a 3csapat kőkeményen pontokat hullajtott az előző fordulóban és nem engedhetik meg maguknak hogy 2-3 egymást követő forduló után ne győzzenek! nem utólsó sorban otthon, hazai közönség előtt fognak majd táncolni a labdával. Szerintetek mehet komolyabb összeggel?

2013. febr. 5. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A Realra a múltkor felraktam egy ezrest, hát nem elbukták a meccset azok a mocskok? Pedig ezt hittem, mekkora ászok! Nem láttam a zabtól!
2013. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát attól függ mi számít nagyobb összegnek, szerintem nincs a pénz amiért ezt a hármat érdemes lenne megfogadni. Nagy rizikófaktor mellett kevés jövedelmezőség.
2013. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak kikapni.
2013. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!