Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudtok ajánlani hogy...

Mit tudtok ajánlani hogy milyen edzést csináljak itthon? Úgy hogy ne kelljen konditerembe járnom, de eltudjak érni izmokat mert majd féléve fekvőzök, húzockodok, meg kisseb súlyzókkal edzek, de egy csepp eredmény nincs még :/

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
az étrendet tedd rendbe
2013. febr. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pl milyen ételek legyenek ehhez hogy az edzésben segítsen vagyis hogy az izomnövekedésben segítsen??
2013. febr. 12. 06:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is:  [link]

2013. febr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! am csak azé kérdezem ezeket mert először megnézem hogy én szúrtam e el valamit vagy velem van a gond és orvoshoz kell-e elmennem mert 19évesen 166cm/és kb 49kg vok és nem értem mért nem tudok se hízni se izmosodni...
2013. febr. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!