Tippmix? (lent)

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni a tippmixet és az érdekelne, hogy hogyan kell felírni hogy hazai meg ilyenek valamint ha több fogadást teszek és csak az egyik jön be akkor is nyerek?

2013. febr. 13. 20:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg még annyit, hogy ha több fogadást teszek meg akkor ahány fogadás annyiszor a 200Ft?
2013. febr. 13. 20:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején. Ha több meccset raksz és egy nem jön be egy sem nyer (feltéve ha nem kötésben teszed, de azt majd még nem most)


Ugye minden meccsnek (legyen az foci,tenisz,kosár stb...) van egy száma. Ezt újságban olvashatod, neten láthatod stb...

Tehát ugye kinézed magadnak az adott mecset.

pl:


246 Roma-Juventus 3.10 3.25 2.08


Ugye akkor az első oszlopban a szelvényen a kettest, a második oszlopban a négyest, a harmadikban pedig a hatost ikszeled be. Most az döntöd el hogy kire akarsz tenni.

Ugye a fenti számok az "odds"-ok, vagyis a szorzók. Ezek határozzák meg hogy mennyit nyers. Van aki ezek alapján dönt. Ha megvan kire teszel akkor a szélső oszlopban azt ikszeled. pl: ha a Roma nyer szerinted akkor H ha a Juve akkor V ha döntetlen akkor D.


Aztán alul a (nem tudom fejből) talán fogadott események száma- ugye értelemszerűen az a számot ikszeled amennyi meccsre fogadsz. Ezután ettől jobbra már csak az összeget határozod meg hogy mennyivel szeretnél játszani.


Az hogy mennyi nyersz függ attól hogy mennyi meccsre fogadsz, valamit hogy mennyi pénzel.

Ha sok meccsre fogadsz (pl: 5) akkor a már fent említett oddsok összeszorzódnak és az így kapott számot még megszorzod az általad feltett pénz összeggel és így kapod a nyerhető összeget.


Remélem tudtam segíteni, ha nem kérdezz....

2013. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha egy szelvényen raksz 5 meccset akkor azokért nem 5x200 hanem csak 1x
2013. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod. Akkor én még most ne is foglalkozzak ezekkel a kötött fogadásokkal?
2013. febr. 13. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az elején inkább csak a simán játssz,ha belejössz kötögethetsz :)
2013. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2013. febr. 13. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!