Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés edzés módot...

Fegyencedzés edzés módot követem, De nem tudom hogy milyen gyakorlattal erősítsem a vállam. Tudnátok mondani egy gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom megcsinálni a ''fekvőtámasz kézenállásból'' gyakorlatot.Esetleg valami más testsúllyal végzett gyakorlatot tudnátok mondani ami megerősíti a vállam?Jelenleg a ''friss hús''edzés tervet követem,ha nincs megoldás folytatom azt és a fekvőtámasz megerősíti kellőképpen a vállam.
2013. febr. 16. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe a friss húst.

max akkor csináld ha most jöttél ki a kórházból.

vagy a jó magaviseletet csináld,vagy a veteránt kezdőként,és mindenből 3 sorozat a minimum,de inkább legyen 4-5 sorozat.

a fegyences váll edzést meg alapból nem árt kiegészíteni vagy gumiköteles,vagy súlyzós edzéssel.

oldalemelés

ide jöhet a kézenállásban fekvő,vagy a varjú tartás

előre emelés

hátra emelés

vállvonogatás


a gumi expander kb 2ropi,1 pár kézisúlyzó 2 rúd 16 kilóval 6500 a teszkóban.

a vállnak kevés 1 gyakorlat,hogy mutasson is valahogy,én is fegyencezek hidd el.

2013. febr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,és nagyon szépen köszönöm.De szerencsére nem kell mennem a Tesco-ba :)
2013. febr. 17. 01:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megy a teljes fekvő, akkor rakd fel egy székre a lábad, a kezed kb. vállszélességben legyen.
2013. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Amit én csinálok:

Helyezkedj fekvőtámasz pozicióba, told fel a feneked (pucsíts), majd egy lesiklás szerű mozgást végezve vissza fekvőtámaszba. Ezt addig csináld amíg bele nem döglesz. :)

2013. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,de azt megtudnátok mondani,hogy ha a jó magaviselet edzéstervet választom akkor,egy szintet meddig kell csinálnom hogy a következő szintre tudjak érni? (most kezdtem,3.lépésben járok,mindenben)
2013. febr. 20. 20:08
 6/7 A kérdező kommentje:
+ még az hogy a kezdő szintről mikor lépjek a középhaladóra?
2013. febr. 20. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lépj középhaladóra ha már a kezdőt simán megcsinálod.

Az edzésterveknek semmi köze a szintedhez. :) Csak ahhoz hogy mennyi időd van rá.Kezdőként jó magaviselet vagy veterán.

2013. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!