Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Winstrol stanazolra napi hány...

Winstrol stanazolra napi hány liter vizet ajánlott inni?

Figyelt kérdés
Valamint ha szednék mellé fehérjét mennyire károsodna a májam, vesém?
2013. febr. 19. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hallod, felejtsd el a szteroidokat. Rakd rendbe az étrendedett és megfogsz lepődni hogy annál nincs is jobb. Tudom hogy a rövidebb ut tünik a jobbnak, de majd rájössz a saját károdon.
2013. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs rá elég pénzem és időm. Jól átgondoltam. Nem tud lebeszélni senki, az összes barátom, barátnőm próbál de mind hiába. A kérdésre válaszoljatok légyszíves.
2013. febr. 19. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pénzed és időd étrendre? Kokszra meg van? És szerinted az kiváltja a munkát? Lol. Hülyegyerek...
2013. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amit írtál az értelme egyenlő a nullával... Mielőtt okoskodsz gondold végig 2x hogy mit mondasz életművész f@szagyerek. Mert a rendes étrend "kiváltja" a munkát?:)
2013. febr. 19. 22:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Imádom ezt. Rögtön jönnek a szájkaratésok bizonygatni mekkora jampik. Húzz a vérbe nem tudsz te semmit velem kapcsolatban. Nem kritikát kértem hanem választ...
2013. febr. 19. 22:37
 6/11 anonim ***** válasza:

3-4 liter ajánlott

a májad károsodik mert ez egy olyan folyamaton megy áta tabi a testedben h terheli a májat ezért nyomnak szurit ált aki előrelátóbb 5-6 hétnél nem ajánlott hosszabb kúra szemesnél előtte és utána teljes vérkép a háziorvostól beutalóval vérvételre és utána lehet gondolkodni mikor majd amájenzimeket meglátod

a vesét meg nemkárosítja mert nem aromatizálódik!!!!

ha igazi de ha kamut veszel majd lesz pirosas színű vizelet...

2013. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szájkaratés első válaszoló vagyok.

Nem jó semmire az ha annyira koxoln akarsz nyomj le egy testo deca kurát inkább. Mert ez nem igen fog neked hozni semmitse de mind1, Augy igyál annyi vizet amennyi belédfér.Grat

2013. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat de ritka hülye vagy, ha azt hiszed, hogy a kox kiváltja a kaját. Szerinted miből épülnek fel a sejtjeid? Szteroidból? NEM! Képzeld el, fehérjéből. Gondolom erről lövésed sincs, ha ilyen kérdés megfordul a fejedben, hogy mehet-e a kettő együtt...tényleg nincs értelme koxolnod, mert nulla tudásod van. Nyomod magadba a cuccot, megnő a fehérjeszintézis de lófasz fehérje nem jut be a szervezetedbe. Van értelme.
2013. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon is jól ismerem a fajtádat, nem kell hozzá sokat tudni, mert nagyrészt üresek. Megalomániás hülyegyerek, akinek büdös a munka, és gyorsan akar eredményt, hogy menőzhessen a többi marha előtt, hogy mekkora király. Persze az, hogy tudakozódjon, fel sem merül, mert olyat csak a stréberek csinálnak. Az meg, hogy valaki vissza akarja tartani, csak pont megerősíti, mert így eljöhet a "majd én megmutatom hogy csakazértis ellentmondok nektek"-érzés. Szánalmas kis életében csak ezek vannak.

Elárulom, kisöcsi, hogy a munka ebben az esetben az étrend összerakását, betartását, a kemény edzést, a regenerálódás biztosítását és a megfelelő ismeretek megszerzését jelenti együtt. Ez a "ha szednék mellé fehérjét" meg olyan szinten fogyatékos ostoba megszólalás volt, hogy azon sem csodálkozok, hogy le sem tudtad rendesen írni a stanazolol nevét... de tudod mit? Koxolj nyugodtan, remélem sok maradandó károsodást szenvedsz, és minden barátod elfordul tőled.

2013. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én nem fogom neked azt mondani, hogy ne csináld, és nem foglak leszólni, csupán szeretném rendbe tenni ezt a dolgot egy kicsit, hogy tiszta legyen, mert úgy érzem a kérdésből, hogy vannak hiányosságok.


Szóval a szteroid: a szteroidoknak az elsődleges szerepe, hogy megnövelik a fehérjeszintézist, ezáltal a szervezet több fehérjét képes beépíteni, mint naturálban. Mint ahogy előttem leírták, az izmok FEHÉRJÉBŐL épülnek fel, nem véletlen, hogy ha nem viszünk be elegendő fehérjét, nem lesz izomnövekedés, mert mitől lenne?

Ez nem egy olyan dolog, hogy ha valaki koxot nyom, akkor ez megváltozik, ugyanis lehet hogy magas lesz tőle a fehérjeszintézis, de ha nincs elegendő bevitt tápanyag, amiben megfelelő mennyiségben van fehérje/szénhidrát/rostok, akkor a kox mit építsen be? Semmit, ugyanis nem tud.

Enélkül gyászos lesz az eredmény, rengeteg vizet köt meg a kox, illetve valamennyi zsírt is, ami a kúra végével lassan le is fog menni, minimális tömeg marad meg, az sem lesz izom nagyjából.


Ez a mondatod, hogy "szednék mellé fehérjét" már nem jó, előbb leírtam hogy miért is nem.

A koxnál pont hogy magasabb fehérjebevitel kell, mint általában, hogy valami be tudjon épülni.


Először egy teljesen kidolgozott okés étrend kell, testsúlykilogrammonként 2-2.5 gramm fehérjével, és 5-6 gramm szénhidráttal, ez az alapköve az egésznek.


Ezután jöhetnek a táplálékkiegészítők, fontossági sorrendben egy multivitamin készítmény, egy minőségi jó tejsavóprotein, edzés utánra gyors szénhidrát, ezután ha ezek megvannak a jó étrenden felül, akkor lehet költeni, kreatinra, aminosavakra, stb.


Ezért nem csak akkor kell vitamin meg fehérje, ha valaki koxol, hanem ezek alapvető kiegészítők bármilyen súlyzós edzést folytató embernek.


Ne hidd azt, hogyha jó étrendre nincs pénzed, koxra majd lesz. Ha ez mégis így van, akkor az a szteroid teljesen nyilvánvaló, hogy egyszerű hamisítvány, ugyanis az eredeti szteroidok ára nagyon magas, lehet előbb tudnád két havi étrendedet fizetni, mint néhány ampulla eredeti koxot.


Kérdésedre válaszolva végső soron, igen károsodna, főleg ha nincs hozzáértésed. A tablettás koxok a legrosszabbak, mivel egyből terhelik a májat, vesét, 99%-uk hamis.

A szurisak megbízhatóbbak valamivel, de így ezeket sem ajánlom persze.

Másrészről kox után hormonhelyreállításra, levezetésre van szükség, ami megint csak egy más téma.


Szóval szerintem hagyd a koxot a totál hülyékre, legyen jó étrended, használj kiegészítőket, és eddzél rendesen. Meglátod naturálban is sokáig milyen szép eredményeket lehet elérni.

2013. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!