Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nutritech, Scitec Nutrition,...

Nutritech, Scitec Nutrition, stb . cégek termékeit használtatok? Vagy más cégek által forgalmazott hasonló táplálékkiegészítőket?

Figyelt kérdés

Leginkább a Nutritech termékeire lennék kíváncsi,mivel az ők termékeik árban a legjobbak, viszont minőségben vajon annyival rosszabbak??

Nemrég olvastam a Scitec oldalán,hogy az ők termékeik nem tartalmaznak toxikus anyagokat,ellentétben a többi gyártóéval...persze,mindenki a sajátját dícséri,de érdekelne,kinek mi a tapasztalata.


2013. febr. 21. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy rosszabbak. Nem (vagy nem csak)a gyártó nevet kell nézni, hanem az összetételt is. A Scitec vagy Biotech is forgalmaz jó és kevésbé jó termékeket.

Én több cégtől veszek proteint, nincs rossz tapasztalatom a kevésbé ismert (vagy Magyarországon nem annyira ismert) termékekkel sem.

2013. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Montez, köszi!

[link] itt vannak a Nutritech termékei.

Kreatint használsz ? Milyent? azt honnan szerzed be?tapasztalat...?

2013. febr. 21. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most éppen Biotech-es ktreatin van, mert venni kellett a nejemnek nitro pure whey goldot, így hamár ott voltunk, akkor kreatint is innen vettünk. De tök mindegy honnan veszed, mivel kb 4-5 kreatingyártó van a világon, így az összes tápkieg cég ezektől veszi az alapanyagot, majd átcsomagolják a saját dobozukba. Előtt nekem California fitness-es kreatinom volt. Rendeltem már több helyről is, pl sportika.eu, nutritionplanet.hu, profigym.hu, stb..
2013. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2013. febr. 21. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sok minden van abból a Nutritechből, a link sem azt mutatja.

A Scitec nagyon szereti nyomni ezt a "mások milyenek, bezzeg mi"-dumát...

Szerintem igazán lényeges különbség nincs a gyártók közt, el kell olvasni, mi van benne, súlyozni az árral, és ez alapján dönteni. Szerintem mindenkinél az van benne, amit ráírnak, és egyiknél sem "hatástalan" az adott molekula.

2013. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!