Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24 éves férfi vagyok,86 kiló,...

24 éves férfi vagyok,86 kiló, tehát túlsúlyos. Az új munkahelyem folyományaként lett időm, hogy minden nap mozogjak. Milyen változásra számíthatok?

Figyelt kérdés
Minden nap 40 percet szobabiciklizem, ha van lehetőség akkor ping-pongozni járok, heti egy alkalommal általában 2 órácskát. Valamint sikerült változtatnom az étkezésemen, minden nap 6-7 között van az utolsú étkezésem. Azt már elértem, hogy jól érzem tőle, de ezen felül milyen hatásai lehetnek a dolognak?

#mozgás #fogyás #túlsály
2013. febr. 28. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy, hogy a 86 túlsúly?
2013. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó igen, ezt kifelejtettem, 176 cm magas vagyok
2013. febr. 28. 13:41
 3/8 poiu ***** válasza:
Akkor nem árt fogyni. Az étrenden múlik 80%.
2013. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most leegyszerűsítem neked, de keress rá arra, hogy "szálkásító étrend": kevés szénhidrát, sok fehérje. Ergo sok hús, szénhidrátból is csak komplex: barna rizs, zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, durumtészta. Ami felejtős az a fehérlisztes dolgok, cukros szarok.
2013. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 27 éves férfi vagyok bár én 10cm el magasabb, de én 26 éves korom elején még 125kg voltam.

Ez alapján az étrend alapján diétázok a mai napig, de fel sem tűnik, sőt sokszor alig van erőm legyűrni azt a kajamennyiséget:)

[link]

mostanra 85kg alatt vagyok, a célom, hogy 75 alá menjek, és akkor szeretnék elkezdeni komolyan gyúrni és tömeg növelni:)

Ha regisztrálsz, azon a honlapon, ott rengeteg más hasznos információt is találhatsz, sőt van neki étrendtervező programocskája, amivel olyan étrendet tudsz magadnak összeállítani amilyet akarsz, persze betartva néhány szabályt, amik a cikkben is le vannak írva...

Hidd el én is próbáltam, csak szobabiciklizéssel, csak kocogással, csak súlyzós edzéssel fogyni, de ameddig nem hittem el, hogy diéta nélkül nem megy, addig egy 2-3-5kg nél több sosem ment le, és az is mindig kicsinált, és a végén zabálással végződött.

Igaz egyénfüggő, de nekem ezeket az étrendeket általában 2.5 kg fogyás után újra kell számolnom, hogy miből mennyit.

2013. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú, és ezt meg én had kérdezzem meg, hogy ekkora fogyásnál a bőröd hogy bírta a strapát? Én "csak" 15 kilót akarok leadni most 4 hónap alatt, de parázom attól, hogy a bőröm nem lesz szép a végére.
2013. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
Én 20 kilót fogytam 60 évesen és nem lóg a bőröm. Ne parázz, lassan, kényelmesen égesd a zsírt.
2013. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok, ha tartod a heti 0.5-1kg fogyást, akkor a bõrnek is van ideje összemenni, feszes mindenhol, egyedül a mellkasomon lévõ tetkót kell kijavítani.
2013. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!