Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportmasszőr szeretnék lenni,...

Sportmasszőr szeretnék lenni, mit tudtok erről?

Figyelt kérdés

Na szóval az érdekelne, hogy mennyire könnyű elhelyezkedni ebben a szakmában és a megélhetés?

Jó érveket is mondanátok, mert szeretném anyukámat meggyőzni, ugyanis ő nem nagyon támogatja. (sőt semennyire nem)


2009. szept. 12. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, telített a szakma. Önmagában ha elvégzel egy szerited meg a papír szerinti "sportmasszőri, vagy gyógymasszőri" OKJS baromságot, nos azzal kitörölheted

A nagyobb csapatok ma már gyógytornászokat alkalmaznak, akik a gyógytornász diploma mellé letették a gyógymasszőri, sportmasszőrit. Önmagában a sportmasszőrivel közelébe se juthatsz élsportolókhoz.

Tehát továbbtanulásnál első körben SOTE- Gyógytornász. az rak rád rendesen tudást, amit kiegészítesz a sportmasszőrivel.

2009. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15:05ös megint.

Megélhetési gondod nem lesz, csak nagyon sokat kell melóznod... Reggeltől estig. És hiddel le fog száradni a kezed mikor a 11. játékost kell végiggyúrnod:)

nagy áldozatokkal jár, mind anyagi, mint emberi. Ha ezt elfogadod, akkor nagyon jól megélhetsz belőle. (hisz a jó masszőrnek híre száll)

2009. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Amúgy igen én sem OKJ-re gondoltam, mert ahogy te is mondtad azzal kitörölhetem a... :)
2009. szept. 14. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!