Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Észrevettem, hogy egy kicsit...

Észrevettem, hogy egy kicsit kirepedt a bőr a bal karomon, majdnem a hónalj részen, mit tegyek, abba kell hagynom a gyúrást? Kenőccsel helyre lehet hozni? Nem értem mért a bal karomon, mivel a jobb erősebb és nagyobb.

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 09:46
 1/6 anonim válasza:
Nekem is pont így kezdődött. A másik karodon is ugyanúgy kifog repedni sőt erősödni is fog folyamatosan. Ez a genetika. Vannak emberek ahol reped és ahol nem. Nincs szerencsénk. Nekem már a mellemnél és a vállamnál is reped rendesen. Nálam mindig baloldalon kezdődik és előjön később jobbra is. Nem tehetünk ellene semmit. Én emiatt nem fogom abbahagyni a gyúrást, másfél éve csinálom és nagyon megszerettem nem fogom abbahagyni. Van sok profi testépítő akinek ilyen a genetikája. :S Valamit valamiért...
2009. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat, még 1 kérdésem lenne, hogy ettől nem lesz semmi bajom hogy kireped a bőr? Nem fog vérezni egyszer?
2009. szept. 12. 13:20
 3/6 anonim válasza:
Nem ettől semmi bajod sem lesz, viszont elég csúnya. Egy idő után kicsit halványodni fog, de ha nyáron lebarnulsz akkor már nem feltűnő. :D
2009. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ez sajnos genetika, nem tehetsz ellene semmit. Viszont, ha testépítesz, akkor jól nézel ki, és ez a lényeg.
2009. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is edzek. napi 1x minimum kend magad testápolóval.

rugalmasabb és szebb lessz a böröd.

bajod nem lessz , kérdezd meg anyádat hogy ugymond TERHESSÉGI csíkokkal mit tudott csinálni.ugyanaz.

inkább örülj ez csak azt mutatja hogy rendesen edzel.

énis kenem magam .go minnél hamarabb a DM be és havi 1-1.5 testápolót kenegesss el:)fürdés után szoktam

2010. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
azért reped ki a bőrőd mert fejlődtél...minél nagyobb lesz az izomzatod és ahol vékonyabb a bőr ott meg fog repedni mi van ebben olyan nagy cucc inkább az repedjen mint az izmod szakadjon..
2010. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!