Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti konditeremben mit csináltok...

Ti konditeremben mit csináltok, hogy ne unjátok annyira a kardiózást? (zene stb. )

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

konditeremben nem kardiózok és nem unom a kardiózást.

ha szabadban csinálod sokkal változatosabb és jobb, akár futás, v biciklizés.

2013. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mégis? Futás közben egy idő után csak azon jár az eszem, hogy már milyen fáradt vagyok és abba is hagyom...
2013. márc. 10. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
én vettem egy kényelmes futógépet itthonra részletfizetésre, mert sajnos nem vagyok olyan tehetős, hogy csak úgy kiadjak 400 at egyben, és általában vagy filmet nézek, vagy xboxozom futás közben....
2013. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szobabringa közben sorozatokat,filmeket nézek.
2013. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én zenét hallgatok, vagy mobilnetezek kardió közben. Esetleg nézem a TV-t ha valami jó motivációs videó megy.
2013. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én pont ezért nem igazán szoktam kardiózni, dögunalmas, nem megy sehova az ember....bicajtúra sokkal jobb, vagy gyaloglás. futni utálok.
2013. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!