Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő étrend és étrend...

Megfelelő étrend és étrend kiegészítők nélkül is lehet látszólagos eredményt elérni heti 5 edzéssel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy le a torkomon az étel mostanában. Érzem, hogy éhes vagyok de nem tudok enni, így persze hogy várna az ember fejlődést :( Naponta kb 3-4x eszek akkor se sokat.

Mitől lehet ez az étvágytalanság? ( 190 cm, 69 kg, 18/F )


2013. márc. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
akár túledzzéstől is lehet...
2013. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet...de szerintem kizárható.

Napi 15 perc intenzív edzés szerintem nem sok.

Saját testsúlyos gyakorlatokat végzek csak.

De azért köszi a választ. :)

2013. márc. 18. 21:05
 3/6 poiu ***** válasza:
190/69 nagyon durva. Mi az, hogy mostanában, fogytál talán? Éhes vagy és nem tudsz enni? Nem az van, hogy próbálsz egy nagyobb adagot erőltetni az edzés miatt és ezt a pluszt nem veszi be a gyomrod?
2013. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedj B vitamin komplexet, majd megjön az étvágy. Amúgy meg muszáj enni, ha fejlődni akarsz, nekem sem esett mindig jól tömegelésnél a kaja...sőt. Így nem igazán fogsz fejlődni, én zabáltam mint a barom, igyekeztem maximálisan bevinni a napi kötelezőt, mégis nagy nulla ami összejött fél év alatt. Étrend nélkül még annyi se jönne.
2013. márc. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem próbálok nagyobb adagot erőltetni...gyakran 1 tál kaja megevése is nehézkes pedig farkas éhes vagyok de letolom mert tudom hogy kell. Majd próbálok szedni valamit hogy megjöjjön az étvágyam köszi a válaszokat
2013. márc. 19. 10:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a B vitamin komplex csak 1000 forint és 100db van benne. Erre érdemes beruházni köszi :)
2013. márc. 19. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!