Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki csinálta már a Speedfit...

Valaki csinálta már a Speedfitnesst?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi, kinél milyen hatást ért el, mennyire volt izomláz utána,mennyire lehet bírni...

Én 2 hónapja visszavettem az étkezések mennyiségéből,és a lisztből,cukorból(szülés után vagyok pár hónappal, és 18 kgtól kéne megszabadulnom. Ebből már lement 6-7 kg, de meg van hátra jó pár, mellette meg egyszer egyszer 20 percet mozgok, ha a picim engedi).

Légyszíves osszátok meg velem tapasztalataitokat!



2013. márc. 27. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Káros hatásaira is térjetek ki, kérlek!
2013. márc. 27. 17:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak, főleg a szülést követő rehabilitáció kapcsán. Szülést követően nagyon fontos a gátizomzat megerősítése, amire jobb módszert aligha találhatnál. :) Mivel a mély izomzatot stimulálja sokkal komplexebb fejlődést lehet vele elérni, mint hagyományos edzések során. Az se utolsó szempont, hogy a baba mellett gondolom nem sok időd marad a testedzésre, ez a módszer viszont csak 15 percet vesz igénybe. Ha egyszer kipróbálod biztos függő leszel! Sok sikert! :)
2013. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=qAL3yS82hKY


Ti ezt ha meghallgatjátok elhiszitek? :D

A reklámba mosolyogni kell, na azt ebbe a videóba nem nehéz ,szerintem sokadjára vették fel mire végigbírták röhögés nélkül.Nekem tuti nem menne.


Pont most olvastam valamit ami nagyon idevág:

[link]

2013. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!