Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a legalapabb...

Mennyibe kerül a legalapabb paintball "marker", és hozzá vagy 100db golyó?

Figyelt kérdés
A sűrített levegőt milyen formában kell bele venni, és az mennyibe kerül? Esetleg leírhatnátok a védőruha árát is.
2009. szept. 18. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő 3-4-szer voltam játszani és én is akartam venni fegyvert csak aztán másra kelett a pénz.

Neten használtak olyan 20000-től vannak, a tippmann azt mondják megbízható az is van már 30000-töl. Ezekhez általában adnak co2-ös palackot de ,hogy hol tudod feltölteni azt nem tudom. Sisakot is lehet olyan 5000 körül de olcsóbbat nem érdemes, más védöruha meg nem igazán kell ,lehet venni mellvédöket meg hasonlót de fölösleges ,puhányoknak való aki nem bírja a fájdalmat az ne játszon ilyet ,menjen airsoftozni vagy azzal a lézer b@lf@szsággal játszani. Vastag farmer esetleg 2 pulcsi aztán kész, de volt már olyan aki egy polóba játszott ,de csak egyszer, utánna megondolta magát :o)

2009. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A legolcsóbb körülbelül 4000 forint de azt nem éri meg mert egy nagy sz*rok.Már vannak megbízható markerek 20-30000 forintért de az igazi puskák 40000-től kezdődnek.Ha ajánlhatok egy puskát akkor Tippmann vegyél mert azok elég jók és megbízhatók, igaz kicsit drágábbak de nem sokkal.Sűritett levegőt ha külön veszed akkor olyan 10000forint de abba már van levegő, de van co2 palack ami egy kicsit "gagyibb"de olcsóbb valamive(lehet a fegyverrel együtt is venni palackot, amit ilyen csomagba adnak és olcsóbb)Védőruhát külön nem érdemes venni , jól felöltözöl.A golyó körülbelül 8-10 forint de láttam én már 16 forintér is szóval változó, ez rajtad múlik hol veszed meg de olyan 8-10 forintért vegyél mert annál nagyon nincs olcsóbb.Ha valami kérdésed van puskával , golyóval PAINTBALLAL kapcsolatosan nyugodtan írj privát üzenetet és majd segítek ha van kérdésed,mert én is paintballozok.
2012. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!