Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a karom...

Mit tegyek, hogy a karom vékonyabb legyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a kimondottan karcsú alkat, egyáltalán nem mondhatni, fogyni szeretnék. A legnagyobb bajom a karommal van. Elég furán oszlik el rajtam a súlyfelesleg. Rengeteg megy a karomra, oda a legtöbb. Mit tehetnék annak érdekében, hogy ez megváltozzon? Milyen gyakorlatok léteznek, amivel vékonyítani tudnám a karomat? Mit tegyek?
2009. szept. 21. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok kifejezetten karizomerősító gyakorlatokról, de a fekvőtámasz biztos hasznos :)

Egyébként én azt javaslom, ha nem csak a karodon van súlyfelesleg, akkor ne csak azt próbáld meg "vékonyítani". Hanem az egész tested. Tudom miről beszélek, nekem például a combjaim voltak nagyon vastagok, de 15 kg-t sikerült lefogynom a 90 napos diétával, mellette heti 6-7-szer sportoltam (futás,kondi,úszás,torna,foci). Én azt javaslom, hogy kezdj bele Te is a 90 naposba, hogy megszabadulj az első 5-10 kilótól és utána koncentrálhatsz arra, hogy legyen formás a karod, hasad...stb. De ehhez (tudom, hogy elcsépelt) teljes életmódváltás kell! Étkezésben kell nagyon odafigyelni, én is ha csak egyszer ettem pizza helyett salátát és már meglátszott! Apró dolgok, de nagyon oda kell figyelni. A nyáron alig ettem fagyit (max. 5 gombóc) Régen napi 2 volt az adagom, de a fagyi evés helyett inkább elmentem biciklizni vagy úszni, vagy egyszerűen csak napozni vagy olvasni a Balaton partjára vagy a hozzánk közeli parkba! Szóval sok sikert Neked! Remélem tudtam segíteni! Kitartás! Itt egy link pár hasznos tanáccsal a 90 naposhoz: www.mindmegette.hu

2009. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a válaszodat! :) Én is nagyon remélem, hogy eredményes lesz a fogyókúra. :)
2009. szept. 22. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!