Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Huzodkodastol, es a fekvotamas...

Huzodkodastol, es a fekvotamasztol meg lehet csokni?

Figyelt kérdés
Mert intenziven csinalom ezt kettot huzodkodasbol 100 meg csinalok es fekvotamszbol 200 at 1 oraba.
2008. jún. 14. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de mit jelent az, hogy csokni?


ha most kezdted akkor a számok kb rendbe vannak, de ettől csak a mell meg karizmod nő majd, ha csak otthon erősítesz akkor csinálj még felülést meg homorítást, és nem árt ha eljársz futni is.


de hog csoksz e tőle azt nem tudom (:

2008. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugy ertem h csokni h meg alle a novekedes? mert azt mondjak h nem mert ezek alap gyakorlatok de azert en nem avgyok biztis mert 15 eves vagyok es 173 cm meg egy kicsit noni akarok
2008. jún. 14. 15:33
 3/7 anonim válasza:
MAgyarul azt kérdezed hogy le e fogsz álni ezek miatt a gyakorlatok miatt a növésben
2008. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ja, már értem, csak nem ismetrem ezt a szót. hát alacsonyabb nem leszel tőlük az tuti, de magasabb se, szóval nem befolyásolja a növekedésedet, főleg nem 15 évesen, én 14 évesen már súllyal gyúrtam(persze nem feltétlenül kell) és utána még nőttem.


szóval összegezve ennyi idősen nyugodtan csináld a saját testsúlyoddal való erősítést.

2008. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ember 17-18 éves koráig fog nőlni.Tehát valószínűleg mér egy pár centit nőlni fogsz .)
2008. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A növekedés 20-21 éves korig tart. Az tévhit, hogy 18 évesen megáll.
2008. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a súlyzósától megállok a növekedésben faszság mikor megy már ki a divatból? Arnold 13 évesen kezdett el edzeni és nem 160. Úgyhogy el kéne felejteni ezeket a baromságokat, pláne nem afekvőtől fogsz megállni a növekedésben.
2008. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!