Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 175 cm 61 kg vagyok elszeretne...

175 cm 61 kg vagyok elszeretnek kezdeni edzeni de csak itthon tudnek mert nincs idom eljarni konditerembe az lenne a kerdes hogyha sajat testsulyos gyakorlatokat vegzek akkor az megfog latszani?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 06:49
 1/2 egyvalaki99 válasza:

Természetesen meg fog látszani, hisz akkor is rendszeresen mozogsz, és ez a lényeg.

A "saját testsúllyal való edzés" neve: Fegyencedzés. Erről könyv is iródott, ami leirja részletesen, a gyakorlatokat. Cime: Fegyencedzés. Irója: Paul "Coach" Wade. Ez a könyv több részes, és képekkel illusztrálja az emlitett mozdulatokat. A részek a srác fejlődésével haladnak egy ütemben, ezért kéne sorrendben megvenni a könyveket,és annak alapján edzeni.

Szerintem nagyon jó, semmibe sem kerül, és a végeredmény még talán jobb is, mit a Body Bulding...


Sok sikert hozzá!

2013. ápr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az hogy jobb, mint a testépítés? Közel nem építesz olyan méretű izmokat saját testsúlyos edzéssel. Ne írogass már baromságokat! Természetesen lehet vele egy ideig fejlődni, de jóval elmarad a súlyzós edzéstől az izomméret változás.

Én is szoktam ajánlgatni itt rendszeresen a fegyencedzést, de az kiakaszt, ha valaki mindenek felettinek írja le és a testépítés gyalázására akarja felhasználni. Sajnos a sok hulye agymosott fegyences beszOpja, hogy ők valami különleges emberek lesznek ettől az edzéstől és legyőzhetetlen brutál erős szuperhősök. Hát qrvára nem így van!


[link]

2013. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!