Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teremben kb 1 hónapja megerőlt...

Teremben kb 1 hónapja megerőltettem a csuklyámat, és azóta van benne, egy jól kitapintható izomcsomó, és időnként, főleg ha sokáig állok, görcs szerű érzés jön belőle, a dokim szerint majd elmúlik magától de nem múlik. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 17:05
 1/4 Dogmatix91 ***** válasza:
Lehet ki kéne masszíroztatni. Nekem a hátam szokott eléggé bekötni, 2 hetente elmegyek egy masszázsra ami ugyan nem kellemes, főleg amikor talál 1-1 összeugrott izomköteget, de sokat segít.
2013. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én mindig be vagyok sz@rva hogy a lábamnak egy életre vége, közbe csak begyullad és elmúlik 2 hét múlva... xd De ha semmi javulás hiába a gyulladáscsökkentő kenőcs akkor keress fel egy másik dokit aki elküld ultrahangra
2013. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg trészleges izomszakadás, és azok az izomrostok elszakadtak, és felugrodtak, de majd lassan elsorvadnak, mivel már nem használod azokat a rostokat.
2013. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már lassan 2 éve ott a csomó, de egy orvosom sem tudott normális választ adni, és természetesen, mindenki mást...
2014. dec. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!