Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tisztába van vele hogy...

Valaki tisztába van vele hogy miért van mindenki belebuzulva zyzzbe?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy csak egy koxos köcsög volt
2013. máj. 1. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
mert madarak.....
2013. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Akár koxolt akár nem, jó nagy ratyi. Tette az agyát hogy mekkora ''legend''. Ja hát kurv* nagy legend tele basnnod magad minden fossal, meg állandóan letolni a gatyádat fas*ig. Az embereket se értem akik belevannak buzulva hogy tudnak így viselkedni. Én sose tudnék senkit se isteníteni, az olyan szánalmas dolog sztem.
2013. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyik ismerősöm kint edzett Ausztráliában, Sidney-ben abban a teremkomplexumban, ahol Zyzz. Mondta, hogy pont belépett és Zyzz ott táncolt körülötte, ahogy a videókban, erre ideges lett és átnyúlt a csuklyáján és megkérdezte, hogy mi újság. Zyzz erre meghúzta magát és még edzés után 1 piára is meghívta. Csak miután meghalt, akkor tudta meg a hírekből, hogy ki is volt ez a csíra.
2013. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert egy átlag ember úgy szeretne kinézni,mint ő.(Egy Jay Cutler az átlagembereknek már túlságosan sok.) Persze,ez kox+genetika nélkül lehetetlen,de ez most mindegy is. Rajta kívűl még van sok ilyen kinézetű ember,de szerintem a halála miatt lett ennyire "felkapott".
2013. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3.!

cool story bro

2013. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 _DoM_ válasza:
18%

Mi ez,hogy "kokszos köcsög"? Csináljátok utána amit ő megcsinált,aztán magyarázzatok!Tette magát? Jól tette,mert egy hét alatt több nővel volt mint ti itt összesen lesztek egész életetekben ezt lemerem fogadni!!;)

Meg azért az "ismerősnek" semi hinnék...biztos megijedtek tőle...XD

2013. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Kispajtás elhiheted, hogy nem mindenki bírja a közvetlen, tényleges fájdalmat, egy ilyen kis b*zi meg tényleg nem, de szerintem verd ki rá
2013. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Csináljátok utána amit ő megcsinált,aztán magyarázzatok!Tette magát? Jól tette,mert egy hét alatt több nővel volt mint ti itt összesen lesztek egész életetekben ezt lemerem fogadni!!;) "


Csináljuk utána, hogy beledöglünk a koxba? Kösz, de nem. Az öncélú feszengést is meghagyjuk az ilyen okos embereknek, mint te. Ki nem szarja le, hogy hány nővel volt, ez mióta teljesítmény? Nehogy már ezért kapjon tiszteletet vagy Nobel díjat. A teljesítmény számomra más fogalmakkal párosul, de nem várom el, hogy megértsd. Bsszál minden héten mással, és gondold azt, hogy letettél valamit az asztalra ezzel.

2013. jún. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!