Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik jobb, a mechanikus...

Melyik jobb, a mechanikus vagy a motoros futópad?

Figyelt kérdés

Futópadot készülök venni,használtat mert nincs sok pénzem.

A mechanikus jóval olcsóbb,de nem tudom,nem nehéz-e a használata?Valahogy nem tudom elképzelni,hogyan működik? Mitől megy a szalag? Mert ugye a motorosnál beállítjuk a sebességet,és megy a szalag "magától",csak lépkedni kell rajta. De a mechanikus mitől megy?Ahogy lépek rajta,közben húzni kell a lábammal? Mert így elképzelve nagyon nehéz lehet.

És nagyon hangos? Mert a párom szerint az alattunk lakók nagyon ki fognak akadni.


2009. szept. 28. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
hát biztos h motorossal könnyebb, bár még csk mechanikusat próbáltam. Azzal is csak beindulni nehéz mondjuk, utánna már szinte magától pörög, ha nem sok pénzed, akkor szerintem mindenképp a mechanikusat válaszd.
2009. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

Nem szerencsés otthon edzeni, főleg ilyen "olcsó" (értsd: vacak) gépekkel.

Konditermi bérlet már Pesten is kapható 6000 Ft/ hó-tól, vidéken még olcsóbb.

Ezért a pénzért sok milliós, profi gépeket használhatsz nap mint nap. Egy jó futógép 1.500 000 Huf -nál kezdődik.

És a termekben van még ezen kívül minimum elipszistréner, taposó, ülő-, fekvő- bicikli, meg vagy 20-30 edzőgép.

Ezt otthoni környezetben nem tudod felülmúlni hatékonyságot tekintve.

Arról nem is beszélve, hogy otthon nem lehet edzeni.


Tudom, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de így talán egy felesleges pénzkidobástól kíméled meg magad és talán egyszer hálás leszel érte, ha megfogadod a tanácsom.

2009. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem értek egyet az előttem íróval. Igenis lehet 200 ezer körül már jó motoros gépet venni. Nekem is van, ezzel húzom ki a téli hónapokat. Nagyon praktikus, és közben az ember a családja körében van.
2009. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!