Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől tudok sok fekvőtámaszt...

Mitől tudok sok fekvőtámaszt csinálni?

Figyelt kérdés
Sulyzó?

2013. máj. 3. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A fekvőtámaszra nem gondolál?
2013. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól tudnál, ha pont azt gyakorolnád. Persze mellé végezhetsz súlyzós edzést is, de ha fekvőtámaszban akarsz eredményt elérni, akkor azt kell nyomatni.
2013. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szerzel egy 6 éves kistesót, és rárakod a hátadra!

Most komolyan... utána sokkal jobban fog menni :D

Én lány vagyok, és nekem bejött, már 20-at meg tudok csinálni 55 kg-san, egy 18-20 kg-s gyerekkel a hátamon, ha meg leszállt, olyan, mintha repülnék, tökre könnyű vagyok :D


...de a súlyzó is megteszi... (csak az nem beszél hozzád közben :/)

2013. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kar erősítésre gondoltam onnan jött a sulyzó
2013. máj. 3. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Imádlak # 3/4 válaszoló!:DD

Amúgy kis tesó ha megnő egy 50 kilóra?:)

Kijártad az ált. sulit? Remek, a 8.-os könyveket pakold be egy régi táskádba, húzd meg jól a hátadon hogy ne lötyögjön, és hajrá!

Látható is az eredmény, nagyon erősít, ha táska nélkül csinálod meg se kottyan...:)

Ez kényelmes, mert úgy állítod a táska súlyát ahogy neked tetszik, az elején lehet 10 kg-os a végére meg 30kg akár...:)

2013. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hakapeszi Maki88 válasza:

Attól ha egyre több fekvőtámaszt csinálsz :)

Ehhez már van okostelefonra alkalmazás, én is letöltöttem és nagyon jó. Nézz a neten minél több push-up gyakorlatot, hogy ne csak mindig a megszokottat csináld.

2013. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. máj. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!