Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy barátnőmmel...

Szeretnék egy barátnőmmel elkezdeni gördeszkázni! Ha minden igaz szülinapomra kapok deszkát de nem toom hogyan álljak neki!? Gurulni tudok de a kanyarodni gurulás közben még nem mert mindig lelépek a deszkáról! Előre is thx.

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első hogy tanulj meg stabilan gurulni és ha esel se add fel. Ha valaki azt mondja hogy használj védőket ne hidd el, mert ha mindig védővel nyomod nem tudsz rendesen mozogni és ha egyszer elesel nélküle úgyis feladod, lányoknál ez így van, sok lány kezdte el mellettem a deszkázást. Viszont bokarögzítő az jól jöhet a későbbiekben.
2009. szept. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
THX!! Én azért nem fogom az első esésnél feladni, nem vagyok olyan!! De köszike!!! :)
2009. okt. 1. 15:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyéb jótanács? :) nagyon szertnék megtanulni gördeszkázni!! de senki sincs aki itt tudna ahol én lakom!!!! :(
2009. okt. 1. 15:46
 4/4 anonim válasza:
Utána probáld meg a könnyebb trükköket pl.Ollie.Pop-shuvit,Hippy jump ilyenek.Ezeket megnézheted hogy kell csinálni.www.gördeszka.trükkök.hu.Sok szerencsét.
2010. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!