Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázna az erőlégz...

Valaki elmagyarázna az erőlégzést?

Figyelt kérdés
Elolvastam Pavel Meztelen harcos c. könyvét, de nem nagyon értem, túl sok benne a rizsa, nagyon körülírja az egészet, nem értem. Valaki elmagyarázhatna, kb úgy mint Tömör professzor, röviden-tömören. Előre is köszi

2013. máj. 11. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

amikor erőt fejtesz ki, akkor veszed a levegőt

pl. fekvőtámasznál amikor leengeded magad akkor kifújod, amikor feltolod magad akkor veszed

2013. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ott valami olyan van, hogy "küld le a levegőt", meg "préseld össze",azokat hogyan??
2013. máj. 11. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan jó régi a kérdés, de az első hülyeséget írt le szerintem.


A könyvben világosan az áll, hogy amíg leereszkedsz az alsó pozícióba, addig veszed a levegőt... VAGY amikor leértél, akkor veszel egy levegőt, megfeszíted a hasfalad, és felemelkedés közben kipréseled (ami NEM kilélegzés!!). Fordítva nem hogy nem érdemes csinálni, de szerintem fizikai képtelenség...

2014. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!