Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1kg/hétnél intenzívebb fogyás...

1kg/hétnél intenzívebb fogyás esetén egyek több CH-t, vagy inkább rakjak a turmixba cukrot, amíg tudok ily módon leadni? Melyik lenne jobb? Vagy lényegében mindegy?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, szálkásítok, szóval nem azért fogyok, mert kövér vagyok, hanem mert ki szeretném jobban bújtatni az izomzatot. Kicsit elgondolkodtam, hogy a kajával növeljem-e a CH-t, vagy a turmix-al. Mert ugye kajával többnyire összetett CH-t viszek be, míg bár a turmixba egyszerű szénhidrát megy, de ugye azért ennek van fontos szerepe. Na most nem tudom ez lényeges-e, vagy tök mindegy. Szerintetek?

2013. máj. 13. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
kajába, heti 1 kg nél többet adsz le, akkor valószínüleg az izomzatodat bontja a szervezeted.
2013. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, akkor izomvesztés lehet, bár az első két hétben még lehet több a fogyás, mivel akkor több glikogén távozik és a glikogén által kötött víz. De utána célszerű a heti 1kg fogyási ütem alatt maradni. Emeld a ch-t ha így van, inkább összetettből.
2013. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És hogy tudjam, lassú tempóban fogyás esetén, tehát max. fél kiló per hét vagy kevesebb... ilyen esetben is a kaját, az összetett CH-t növeljük?
2013. máj. 13. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
0,5-1 kg között legyen a heti fogyás. A ch-val, illetve a zsírral is tudsz játszani. A fehérje az maradjon mindig magas.
2013. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!