Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz ha...

Szerintetek az nagyon gáz ha 14,5 éves korban 29 es a bal karom? A jobb valamivel nagyobb.

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, majd lesz nagyobb is.
2013. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már megint mi ez a kérdés? :S Ezt komolyan gondolod?

Még ha számitana is hogy mekorra az ember karja akkor is mit mondjunk? Sem magasságot semmit nem tudunk. + ha valaki ide irja hogy 40-es karja van az is mit ér? lehet az zsír, meg izom is. Csak mondom nekem volt 40-es kb zsírból mégis sokan gondolták hogy izom, szerencsére lejebb vittem és köze nincs az erőmhöz hogy mekorra a karom. Ha meg azt gondolod hogy kicsi, akkor megint csak nem tudom mit gondolsz sok felnőtt férfi van akinek ilyesmi, amivel semmi baj nincs, neki az a jó. 14 évesen nem ezzel kéne foglalkoznod szerintem.

2013. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon ciki. Ilyen idős korban még mindenkinek max 25-ös a karja. Sajnálom.
2013. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) áá nem hiszem, hogy zsir amugy is gyúrok:D
2013. máj. 16. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!