Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 60-80 fekvőtámasztól és...

Napi 60-80 fekvőtámasztól és nagyon sok hasprés, lábemeléstől (kb 20 perc folyamatosan) lehet azért valamiféle eredmény nem?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki fekvőtámaszozgat otthon (de nem olyan keményen) és sikerült valamiféle eredményt elérnie vele?



Nekem a cél valami ilyesmi testalkat lenne :

[link]


kép rólam most :

[link]



2013. jún. 4. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont ugyanolyan testalkatod van, csak te nem vagy bekenve barnítókrémmel, nem vagy photoshoppal retusálva, és nem egy profi fényképezett egy profi géppel megfelelő beállításban, hanem te magadat egy bunkofonnal...
2013. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az kicsit túlzás de kösz. Has, mellizma nagyobb sokkal szerintem.
2013. jún. 4. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Fegyencedzéssel elérheted! de par gyakorlattal egeszitsd ki, es a kondisokat szido szoveget ne vedd be.
2013. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
builder.hu-n is talalsz sajat testsulyos gyakorlatokat, meg ajanlom Greg Plitt edzővideóit, 1-2 egykezes sulyzo beszerzeset, egy izomcsoportra egy heten 1-2 edzes, hasra, vadlira mehet tobb. kaja legyen rendbe!
2013. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ismerem azt az oldalt de maradok a fekvőknél kézenfekvőbb ez meg lusta is vagyok xD
2013. jún. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!