Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta megcsinálok 2x 5 húsz...

Naponta megcsinálok 2x 5 húsz fekvőtámasz sorozatot, mennyi idő után lótszódnak majd meg az eredmények?

Figyelt kérdés

A Mellizmnomat, és a Vállamat szeretném egy kicsit szélesíteni, jelenleg ezt a módszert alkalmazom:


Egy székre felteszem a lábam, majd szélesre nyitott karokkal kezdek 5x 20 fekvőt csinálni, 2-3 perces kihagyással.Ha ezt folytatom, mennyi idő alatt látszódik meg az eredménye?Persze, ha már menni fog rendesen, pakolok magamra egy kis súlyt is.



2013. jún. 4. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:

A címet elrontottam:


Naponta megcsinálok, 5x 20 fekvőtámasz sorozatot, 2-3 perces kihagyásokkal.Mennyi idő után látszódik egy kis eredmény?


És mennyit csinálhatom egy nap?

2013. jún. 4. 21:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ennyit szoktam kb 1-2 hónapja csinálgatom full izomtalanról indultam. Nem sokat használ de azért valamit igen :D itt van rólam 1 kép xd


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2013. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És neked ez, mennyi idő volt?


Én amúgy, 14 évesen vagyok 159 centi, és 55 kiló, még azért ezen is változtatni szeretnék, nem lehet valahogy?Tudom, kicsit hülye kérdés, de annyira ciki, még a csajozásban is, hogy alig van rajtam izom, meg minden..

2013. jún. 4. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo, olvasd el a valaszokat amiket az elozo valoszolo altal linkelt kerdeshez irtam, az neked is be fog jonni, ha tovabbi kerdes van irj privit, de most telorol vagyok, bocsi h nincs ekezet.
2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyomassad csak jobb mint a semmi. Én is pár hónapja fekvőzgetek de csinálj felüléseket, hasprést, lábemelést is és a súlyzózás se rossz ötlet. Akármit csinálsz izmosodsz csak idő kérdése :D ja meg egyél többet mint eddig. hajrá xd
2013. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!