Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb sport ahhoz,...

Melyik a legjobb sport ahhoz, hogy formásabbá tegyem a combom és a fenekem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A testépítés.
2008. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
futás,bicikli,de a leghatásosabb (nekem az volt)-GUGGOLÁS nagy ismétlésszámmal!!!
2008. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%

guggolást nem ajánlom a térded miatt......

szerintem a táncosoknak van a legszebb combjuk....

ha gondolod én indítok erősítő csoportot juliustol a petőfi hídnál....500ft csak másfél óra és nagy hangsúlyt fektetek erre a területre...... és szívesen adok tanácsot is.....

szólj priviben ha érdekel


itt a részletes leírás:


Testtudatos-erősítés:

Az óra célja a teljes, de kiemelten a központi izomzat (has, hát, far), valamint a combizom erősítése és nyújtása, a koordinációs képességek fejlesztése, a testtartás javítása, a belső egyensúly megtalálása. Az ízületek helyes használata és a mélyizomzat megerősítésének eredményeként megelőzhetőek a sérülések, illetve a már meglévők helyreállíthatóak.

Az óra légzésgyakorlatokkal és a helyes tartás beállításával kezdődik. Ez után következik a bemelegítés, ahol felhasználva a modern táncosok tréningjeit egyszerű, követhető mozgássorokkal tónusba hozzuk és megnyújtjuk testünk minden izomcsoportját. Célzott erősítő gyakorlatokkal folytatjuk (aerobik és pilates alapokon). Az órát nyújtással, majd relaxálással fejezzük be..

2008. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%

Egyetértek az előttem szólókkal, bár már lehet kapni spray-t is, amitől állítólag formásabb lesz, egy próbát mindenképpen megér szerintem:


[link]

2008. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lovaglás
2010. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!