Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem egy 20 kg sulyt, es ha...

Vettem egy 20 kg sulyt, es ha elkezdek sulyozni meg allhat-e a novekedes? 16 eves vagyok

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 16:34
 1/8 anonim válasza:
A fizikai nem. A mentális már más tészta a kérdést látván.
2008. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most komolyan nagyon fontos lenne......
2008. jún. 22. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
16 évesen már nem fogsz szerintem 10 20 centiket nőni, szóval nem aggódnék miatta. A legtisztább, és alegkifizetődőbb, ha választas valamilyen sportot. A súlyzós edzéseket is komolyan kell csinálni, hogy eredményes legyen. Amúgy a 20 kilós súllyal mit akarsz kezdeni?
2008. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Súlyozni a fajlagos adatokat kell:D Nem állsz meg ez baromság, de a 20-as tárcsátólmit vársz? Előbb használni kéne a guglit mielőtt ide írod az idióta kérdésed...
2008. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

megállni nem áll meg de az izületeid szétesnek


menj el inkább vmt sportolni.... küzdősportok v harcművészetek pl szép izmokat csinálnak.....

ajánlom az aikodot

2008. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a hormonszintjeid + változnak így bármi lehet
2008. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha esetleg nőnél még mert pici vagy akkor nagy rá az esély.én versenyszerűen kajakozom és az edző nem nagyon engedi hogy súlyzózzak(16éves vagyok)
2008. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a guglis baromnak mondanám hogy senkisem kérte meg rá hogy válaszoljon,de am.meg ez az oldal ezért van itt,hogy olyanokat kérdezzünk amit máshol nem merünk okoska na kabbe és húzz el innen.
2008. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!