Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt látható valamenn...

1 hónap alatt látható valamennyi eredmény?

Figyelt kérdés

A fenekemet szeretném kerekíteni. Nincs nagy fenekem, és adottságilag sem rossz. kerek lenne, de az elmúlt fél évben nagyon egészségtelenül étkeztem és már egyáltalán nem feszes és nem is kerek. gugolásokkal kitörésekkel és görkorival (minden nap) 1 hónap után már látható valami változás?

köszönöm



2013. jún. 24. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2013. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Étrendtől is függ.
2013. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mit szabad enni?
2013. jún. 24. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen , de mellette figyelj a kajára is !

Ha gondolod, írj üzenetet , ott segítek , hogy mit lehet enni, mit nem...

2013. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nem akarok leszólni senkit, de egyértelműen látszik egy havi mozgás. Ha nem látszana, mégis hogyan tudtak emberek egy hónap alatt 10 kilót fogyni? Az sem látszik meg? Rajtam egy óra sportolás után is meglátszik egy kis eredmény, és a végeredmény pedig sok kicsi eredmény összeadódása. Ha az én szervezetem nagyon másképp működik, mint a tiétek, akkor előre is bocsi. :)

Sportolj csak, lesz eredmény egy hét alatt is! :)


22/L

2013. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Osynho ***** válasza:
62%
A fogyás és az izmosodás teljesen más dolog. 1 hónap alatt 10kg-ot fogyni nem egészséges. Kivéve, ha valaki extrémen elhízott, és eddig kb semmi mozgást nem végzett. Ezt inkább nevezném leépülésnek, mivel nem csak izomból megy le. De ennél durvábbakat is el lehet érni, ha nem eszel, de mellette mozogsz. Csak kérdés, hogy jó-e az, illetve van-e értelme. :)
2013. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

22/L vagyok


Igen, én is főként az elhízottak fogyására gondoltam, csak szemléltetni akartam, hogy a szervezet elég gyorsan tud reagálni, ha akar. :)

Nekem 2-3 20-90 perces edzés (bármi...bicikli, kocogás, görkori, úszás, tánc) után máris látszik, hogy feszesebb lettem és formásabb. Szerintem ez zsír csökkenés és izomzat fejlődés egyaránt. Persze nekem szerencsés alkatom van, de abban biztos vagyok, hogy 4 napi folyamatos zabálás és nem sportolás ugyanúgy 0,5-1 kg hízáshoz vezet nálam, mint 4 napi 20-40 perces edzés ennyi fogyáshoz (tehát a mérleg is kevesebbet mutat, és látszik is, hogy a hájpárnácskák kisebbek és simább felületűek). De majd elmegyek Balaton körbetekerésre, aztán csinálok előtte utána fotókat...most már kíváncsi vagyok. :D (Ugyanúgy fogok enni, mint máskor.)

2013. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
24%
Lányok, ne legyetek már ilyen buták! Én 15 éves vagyok (lány) és ti 22 éves létetekre nem gondolkoztok, hogy 10 kg-ot fogyni, és mondjuk 2 kg izmot "növeszteni" nagyon nem ugyan az ? Az hogy valakinek izomtól kerekedjen a feneke, az nem egy hónap görkorizgatást vagy guggolgatást igényel ! A sport/edzés egy életre szól, nem egy hónapra..az hogy kerek, és nagyon feszes legyen a popsitok,(szerintem) legkevesebb fél évet igényel. Természetesen normális és egészséges étkezéssel együtt! Kemény edzéssel. Súllyal guggolás, lépcsőzés..akár görkorizás. Garantáltan feszes, izmos feneket lesz.Csak legyen hozzá nagyon sok kitartásotok, és hitetek !
2013. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!