Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így tudnék fogyni rendesen?

Így tudnék fogyni rendesen?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és túlsúlyos :/ 168 cm és 79 kg :(.

Naponta csak vizet izok, rendesen reggeli, ebéd, uzsonna, vacsora. Emellet szoktam naponta 60 fekvőt csinálni és 150 felülést. 20 fekvő reggel, délbe, este. 50 felülés reggel, délben, este. Most megyek 9.be és szeretnék jobban kinézni. A nyári szünet (2 hónap) alatt letudnék fogyni úgy, hogy pont ideális legyen az alakom?



2013. jún. 24. 18:11
 1/5 Osynho ***** válasza:

"rendesen reggeli, ebéd, uzsonna, vacsora"


Ez a lényeg és erről nem írtál semmit.


A pont ideális alak teljesen szubjektív, nem tudom nálad mit jelent, de a fogyáshoz alapvetően az aerob mozgásformák a legjobbak. Futás, kocogás, biciklizés, úszás, stb.

2013. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
reggelire szendvicset szoktam (rakok bele szalámit meg sajtot), ebédre amit elém raknak pl.:bolognai spaghetti volt ma :) uzsonnának gondoltam 2db almát és vacsorára azt amir reggelire :) jah és álltalában 2 szendvicset eszek...nemtom h sok e v nem
2013. jún. 25. 14:44
 3/5 anonim válasza:
Én azt csinálom, hogy rendesen reggelizek, ebédelek és 5 óra előtt keveset vacsorázok. 5 után már csak gyümölcsöt, ha éhes vagyok. :)
2013. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:
utolso: akkor te nem jol csinalod.
2013. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvasd el, tanuld meg a testépítést, amit megeszel az egy szar kb, legtöbb embernek még nincs olyan genetikája hogy egy átlag ember étrendjétől elhízzon, te más vagy, nem nehéz lediétázni, ez egy hiteles oldal, hajrá, tanulj

2013. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!