Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tömeget növelni?...

Hogyan lehet tömeget növelni? Ha gyúrók, akkor hajlamosabb vagyok a hízásra?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

A mozgás (gyúrás is) jót tesz az anyagcserének= nem leszel hajlamosabb a hízásra.

Persze van akinek a génjeibe van a "kövérség" és soha nem tudnak lefogyni, de vannak akiknek a sovényság ugyanez a "gén" és akármennyit eszik sohasem hízik meg.

2008. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
szerintem beírod gugliba hogy tömegnövelés és 20 ezer cikk lejön, mért itt kell mindent megkérdezni? Büdös a munka?
2008. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a hízásra nem vagy hajlamosabb de ha jól csinálod(heti 3-4 intenzív edzés) akkor nőlsz mint a bolondgomba de a helyes fehérjedús táplálkozás is NAGYON lényeges!!!!
2008. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha gyúrók, akkor hajlamosabb vagyok a hízásra?"


Bazzeg te aztán elég hülye vagy, ugye tudod??? Gondolkozz, mielőtt ilyen baromságokat írsz, szerinted ennek mennyi értelme van????


Tömeget növelni úgy kell, hogy sokat és sokszor eszel, nem kell ahhoz edzeni, max zsírdisznó leszel! Ha edzel akkor is ugyanez a helyzet, annyi különbséggel, hogy az izomzatod veszi fel a tápanyagot és kevésbé fogysz zsírosodni, és mellette nőnek az izmaid, de csak akkor leszel izmos, ha úgy eszel, ahogy azt a sport megkívánja!

Ajánlom figyelmedbe a következő linket:

[link]


de azt ajánlom, hogy többször olvasd el, mert ilyen kérdés után nem hiszem, hogy fel tudod fogni egyszeri olvas után...

2008. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!