Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiba járok, de nem tartom...

Kondiba járok, de nem tartom be a diétát, mert erősödni akarok, így is fejlődnek az izmok vagy csak ledolgozom amit megeszek? Érdemes eljárni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az izmok növekedéséhez az edzés mellett a megfelelő táplákozás szükséges. Tömeg vagy erőnövelésnél is vannak alapvető szabélyok. Megfelelö kalória mennyíség kb.: 35-40g/testtömegkilogram. Kb.: 60-70% szénhidrát,20% fehérje,10-20% zsír(főleg telítetlen) beviteliarány mellett. Ajánlott szénhidrátforrás:rizs(fehér,barna,basmati),bab és egyéb hüvelyesek, burgonya, zabpehely, köles. Fehérjeforrások: csirke, pulyka, hal, sovány marha, tojás és tejtermékek. Rendszeres zöldség, gyümölcs is nagyon fontos.

Szerintem mindenképp érdemes eljárni edzeni, mert mozgás nélkül csak hízni és gyengülni lehet.

Ha igazi eredményt akarsz akkor a kaja is ugyanolyan fontos napi min. 4-6 alkalommal.

2008. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*jav: 35-40 kCal/testtömegkilogram
2008. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ugyanúgy eszek mint azelőt mielőtt kondiztam volna, na jó mondjuk Én nem alakra megyek erőre mivel erőemelő vagyok de a súlyom csökken hiába eszek ugyanannyit tehát tuti hogy ledolgozod Én olyan 130 kilós lehettem mikor elkezdtem semmi fogyasztószer és 15 kilót fogytam!
2008. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!