Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport lenne alkalmas erre?

Milyen sport lenne alkalmas erre?

Figyelt kérdés

Sajnos a lábaimon rengeteg a zsír, főleg a térdem fölött:-( Az étkezésemen már változtattam, de fél centit nem fogytam a lábamból, viszont egy mérettel kisebb melltartó kell.... Pedig semmi extra diétát nem gyakorlok, csupán sok nyers gyümölcsöt-zöldséget eszem, csak nyírfacukrot-mézet használok, illetve kölest házi sütibe, húsból csak csirkemellet vagy halat eszem ( inkább utóbbit), és a fehér kenyeret barnára cseréltem. Fontos az egészségem, ezért futni is járok kb heti 3-4x 30 percet, mégsem tűnik el a felesleg....kb 2 hónapja csinálom. Futás helyett mit ajánlotok? Lehetőleg olyan legyen, amitől vastagabb nem lesz a combom és inkább zsírt éget, mint izmosít ( mert pl a futástól izmosabb a vádlim, de vékonyítani nem segít...) A méreteim amúgy: 171cm-57 kiló,

Mell: 89

Derék: 66-67

Csípő: 95

Comb legvastagabb része: 57 cm

Comb a térdrésznél: 40 cm

17 éves vagyok és lány



2013. aug. 2. 01:23
 1/2 anonim válasza:
Sztem ez nagyreszben alkat fuggo. En is ehez hasonlo vagyok. Mar lassan negy eve aerobikozom es nagyon szeretem. Combombol fogytam is majdnem ot centit ugyh csak ajanlom. Ja es mindemellett mindent megmozgat szoval jo alakot ad :) es azt tenyleg jol csinalod h egeszsegesen eszel
2013. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) aerobicozni jártam régebben, igaz, nem túl rendszeresen, így lehet, hogy újra kipróbálom rendszeresebben.
2013. aug. 4. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!