Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hajlékonyabb lenni?

Hogy tudnék hajlékonyabb lenni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, nagyon merevek az izületeim...fontos lenne számomra hogy hajlékonyabb legyek. Pl azt az alapot nemtudom megcsinálni, hogy ha előre hajlok(döntés) nemhogy a tenyerem, de még az ujjaim se érintik a talapzatot. Az lenne a kérdésem, hogy mely nyújtógyakorlatok a leghasznosabbak, hogy célomat elérjem? Tudom hogy hónapok, netán évek munkája lesz, de nekem az a fontos, hogy sikerüljön.

Köszi a tanácsokat!



2013. aug. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el jogazni es ha mar ismered a gyakorlatokat, akkor egyedul is fogod tudni csinalni
2013. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyújts, én is azt csinálom aztán már malydnem tudok spárgázni. 12/f
2013. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és mindegy, hogy melyik fajtát az a lényeg, hogy fúzzon
2013. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Esztiiiii válasza:
én is azt ajánlom hogy nyútsál sokat! nem baj ha fáj az a jó! én úgy tanultam meg spárgázni hogy sokat gyakoroltam sokat nyújtottam hozzá! :)
2013. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!