Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális heti edzések...

Mennyi az ideális heti edzések száma? Heti 3-szori edzés az elegendő vagy esetleg több kell ahhoz, hogy karbantartsam magam?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
A párom testépítő , ő heti 4-5 alkalommal 1-1.5 órát jár.ha csak karbantartás miatt jársz, és nem építő jelleggel akkor elég a 3 hetente.
2008. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

NEM AKAROK KÖTEKEDNI DE A TESTÉPÍTŐK(AZ IGAZIK MINT VÖRÖS ZOLI MEG BOGNÁR GERGŐ MEG NÉMETH PISTI MEG LAUTER VIKTOR) AKIK MO. LEGNAGYOBB TETÉPÍTŐJI AZOK JÁRNAK HETI 3 SZOR!

AZÉ MERT KELL A REGENERÁLÓDÁSI IDŐSZAK IS TE BUTUSKA LEÁNYZÓ!!!!!

2008. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
HÁT HA NÁLLAD 1 EDZÉS 2 ÓRÁT JELENT AKKO SOK HA 10 PERCET AKKO KEVÉS HA 2 ÓRA KONDITERMET JELENT AZ MARHASOK HA KÉTÓRA ÚJJ KÖRZÉST JELENT AZ KEVÉS SZÓVAL EZ BNEM NAON PONTOSKÉRDÉS DE HA PONTOSITANÁL AKKO MONDANÁK VALAMIT!
2008. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hű, mennyi inntelligens caps locksos válaszadó, kisbetűvel is érti szerintem. ha az edzés alatt gyúrást értesz, és nem valamilyen sportot, a heti 3+ 1,5 óra elég, karbantartásra, csak mellé kell kis futás, nyújtás, lazítás.
2008. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnálatos, hogy ennyi gyengeelméjű nagyokos is van ezen az oldalon! Őszontén szóéva nem ilyen választ vártam!

1. Szó NEM volt gyúrásról! Ki beszélt itt arról? Én aerobicozom egy nap kb. 40 perc! De csak egy átfogó, SEGíTŐ!!!! választ szerettem volna kapni!

2. Ha erre kedves "caps Lock-os" válaszadó nem vagy képes akkor legyél szíves hanyagolni a válaszadást az okosságaiddal, mert szerintem senki nem kíváncsi rád!

3. Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik!!!

2008. jún. 30. 10:35
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Aerobic edzés után nincs szükség annyi regenerálódásra, mivel az izmok nem dolgoznak a maximumon. (mert a központi idegrendszer hamarabb elfárad, minthogy az izmok rendesen dolgoznának)

Ilyen edzést nyugodtan csinálhatsz minden nap, a heti három nem elég belőle, mert nem elég intenzív. Súlyzós edzésből elég volna és az sokkal hasznosabb is a testednek.

(az alakodat formálni például mással nem tudod igazán)

2008. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szóval, az aerobicos edzésekhez nem nagyon értek, de gondolom a lényee, hogy amig csináldo 40 percig, addig a pulzusodat viszonylag magasan, 120-130 környékén tartod. ez elég jó alakformálásnak tűnik, ha mindennap egy ilyen negyvenperces időszakot rászánsz, illetve, nem is muszáj mindennap elég 5ször egy héten. ez arra, hogy "karbantartsd" magad bőven elég.
2008. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem karbantartásra (állapotfenntartásra) a heti 3*40 perc elég, ha figyelsz az evés mennyiségére és minőségére is. Én heti 5-6* mozgok, mindennap mást: aerobik, jóga, futás, súlyzózás, tánc, stretching stb, időtartama 1/2 órától 2 óráig terjed (kora reggel vagy este szakítok rá időt, egy idő után nem fárasztó). Nagyon jó és villámgyorsan formál.
2008. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ha csak magadtól az egézséges életmód miatt mész akkor igen,de ez is az intenzitástól függ.ha versenyszerűen csinálsz valamit akkor elég kevés,de gondolom nem mert akkor az edző szólna:P
2008. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
te bunkó okoskodó caps lockos,nagy baromságot mondtál,mert aki versenyszerűen sportol az még reggel is jár.a heti 7 minimum.a három az nevetséges szal gázz volt és ha tudsz normális választ adni akkor minek írsz?menj inkább chatelni ott írhatod a faszságaid...pfff
2008. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!