Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a hatásosabb callanetic...

Melyik a hatásosabb callanetics vagy pilátes?

Figyelt kérdés
Kb. 5kg szeretnék fogyni és persze formálódni.

2013. szept. 10. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fogyáshoz diéta. amúgy mindkettő feszesít, erősít, a callanetics szerintem nehezebb, régebben azt csináltam, (vaz volt az egyetemen, ott icipici mozdulatokat kell csinálni, százasával), most öt éve már pilatesezek, az gerincre, deréktájra megy, folyton meg kell magad tartani.
2013. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Étrend (szálkásító táplálkozás).


Ezek gyógytornák, nem fogyasztó edzések, fogyasztó edzés nincs is. Gyógytornázz, és mellette még erősíthetsz. (hagyományos: guggolás, felsőtest edzés.. ami a callaneticsből kimaradt épp..)


Mindkettő jó.. csináld amelyik olcsóbb, közelebb van, szimpatikusabb az oktató vagy valamiért jobban tetszik.

2013. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pilates se nagyon megy a felsőtestre. esetleg szalaggal síelés, labdán fekvőtámasz, de azért ott se az a fő.
2013. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért lehet mellette fegyencedzést csinálni..
2013. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mellette súlyzós edzést csinálok. meg bicajozok is, mondjuk, az se megy nagyon karra:) sőt, az úszás sem. eh:)
2013. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés nálam nem megy karra, mert intim súlyzózok. De általában azért az karra is megy, ha megfogod a súlyzót.
2013. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy héten hányszor ajánlott végezni a gyakorlatokat.? A Pilátes mellett dötöttem.
2013. szept. 11. 06:23
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem heti kétszer minimum. én egy ideig heti kétszer jártam a pilatesre, atán az egyiket átrakték más időpontba, ami nekem annyira nem jó, most csak heti egyszer járok, meg egyszer súlyzós edzésre, télen rendesen az edzőterembe is )nyáron bicajtúrázok), de hiányzik a heti kettő. én alapban utálom az ilyen ugrálós, koreográfiás sportokat, mint aerobik, és társai, nem bírom követni se őket, futni se szeretek, a pilatest nagyon szeretem.
2013. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 11. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
na, a hétfői pilatesen pont egy csomó gyakorlatot csináltunk felsőtestre:) szalagra ráállsz, s mintha síelnél, hátra a kar, vagy könyököt behajlítva mellhez emeljük, vagy a fej fölé. (szóval, ugyanaz, mint amit az ember a rudakkal csinál, csak persze a szalagnál nem a súlya a lényeg, hanem a feszessége).
2013. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!